arnavutköy taşoluk petek temizliği

Arnavutköy taşoluk petek temizliği makineli ve kimysallı olarak su tesisatçısı firmamız tarafından yerinden sökmeden yapılır petek temizleme için bizi arayınız. İstanbulda petek temizlik işlemlerini e-petektemizligi.com üzerinden bizimle iletişime geçerek yapılabilir.

Arnavutköy petek temizliği şubelerimizden olan taşoluk mahallesi petek bakım ve temizleme işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Peteklerin alt kısmı ısınmıyorsa veya kombiye uzak petekte ısınma sorunları var ise bizi arayarak tesisatın içini temizletebilirsiniz.

Arnavutköy Petek Temizlik Servisleri

Arnavutköy petek temizleyici su tesisatçı ustası telefon adres ve iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır arnavutköy petek temizleme için profesyonel firmalarla çalışmak ilk tercihiniz olmalıdır.

Arnavutköy taşoluk petek temizliği petek dış temizliği yapan firmadır. Petek tozu temizleyen makineler mevcuttur. Toz maskesi olmadan veya peteğin zemine leğen serip, üstten su dökmeye gerek kalmadan kuru buhar makinesi tazyiki ile kalorifer peteklerindeki tozları sökmeden, kırmadan alabiliriz. Kuru buhar toz hücrelerine ve aralara sıkışan yabancı cisimlere çarpması sırasında hemen zemine serilecek olan branda da sıkışmasını sağlarız ve tesisatı temiz aşamaya gelmesi sağlanır. Çok kısa sürer, etkisi uzun süre devam eder ve petek her ısınmada artık toz zerrecikleri havalanmaz, sağlıklı koşullar oluşturulur.

Arnavutköy taşoluk petek temizleme en ucuz, kaliteli kalorifer petekleri temizleyen firmadır. Eski kalorifer peteklerinin havasının alınması, her zaman ısınması için yeterli değildir. Temiz panel içi olsa bile kombi eşanjörü kireç kaplamış ise sıcaklığı yine hissedemezsiniz. Kalorifer peteğini değiştirmeye de gerek yoktur. Kalorifer peteklerine su gelmiyor, hava birikti, alınması gibi sayısız durumlardan önce içindeki kireç, pas, tortu, çamur pisliklerinin cihazımıza karıştırılacak solüsyon ile temizlenmesi gerekir. 16 litrelik su tankına kalorifer yıkama sıvısı karıştırılır ve tazyikli olarak peteklere gönderilirken, yıkanan içindeki tabakalar ile birlikte alınır. Cihazımızda birikmesi sağlanır ve belli süreçten sonra iyice temizlendiğine kanaat getirirsek temiz su ve koruma sıvısı da eklenerek çalışma tamamlanır.

Arnavutköy taşoluk petek temizliği kalorifer peteklerinin hiç ısınmamasını onaran firmadır. Kalorifer peteklerinin hepsi ısınıyor, havasının alınması, hepsinin içini zararsız solüsyonla açmak, temizlemek, reglaj ayarı, kombi bakımı, tesisat onarımı gibi sayısız işlemlerde bize danışabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55