petek arasındaki tozlar nasıl temizlenir

Petek arasındaki tozlar nasıl temizlenir sorusunun yanıtı olarak buharlı petek içi temizleme makineleri ile peteklerini içerisindeki tozları temizleyerek içlerinde hiçbir toz kalmayacak şekilde temizlemekteyiz. Petek temizliği denildiğinde aklan ilk gelen peteğin iç kısmının temizliğidir. Yani görünmeyen yerlerde biriken kireç, tortu ve pas gibi maddelerin biriktiği yerlerin temizliğidir. Ancak petek temizleme işlemi sadece bu kısımlara özgü bir iş değildir. Peteklere üstten bakıldığında içinin toz topladığını göreceksiniz. Bu tozlar çocukları, bebekleri, yaşlıları ve hatta yetişkinleri bile solunum açısından etkilemektedir. Bu etki ilk başlarda kendini yavaş bir şekilde gösterse de zaman geçtikçe daha da fazla bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Petek Arası Toz Temizleme

Petek arasındaki tozlar nasıl temizlenir işleminde evlerde uygulanacak yöntemlerde mevcuttur. Örneğin, bir sopa gibi uzun bir şeyin ucuna bez bağlayarak peteklerin içini temizleyebilirsiniz. Ama her yerini eşit bir şekilde silemeyeceğiniz için tam anlamıyla temizlik işlemi gerçekleşmemiş olur. Bu da estetik açıdan bile kötü bir görüntüye neden olur. Bizler elimizde bulunan buharlı makine ile peteklerin içindeki tozları profesyonel bir şekilde temizliyoruz. Ayrıca bunu peteklere zarar vermeden ve sökmeden yapmaktayız. Yaptığımız işlemler çok fazla zamanını almadan kısa sürelerde bitmektedir. Ayrıca işlem bittikten sonra peteklerin içerisine bakarak hiçbir toz kalıntısı kalmadığını sizlerde göreceksiniz. Sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız bu işlemleri en az iki yılda bir yaptırmanızda fayda vardır.

Petek arasındaki tozlar nasıl temizlenir işlemlerinde her hizmetimizde olduğu gibi petek toz temizliği işlemimizde garantili olarak yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz garanti süresi bir yıldır. Bu süre boyunca herhangi bir sıkıntı ya da arıza görürseniz evinize hizmet verebiliriz. Ayrıca bunu da ücretsiz bir şekilde yaparız. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir petek tozu temizleme servisi almak istiyorsanız geç kalmadan firmamızla iletişime geçmenizi öneririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55