çamlıca petek temizliği

Çamlıca petek temizliği firması olarak zamanla soğuyan petekleri hiçbir petek sökme işlemi yapmadan kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Petekler zamanla içerisinde kireç , tortu ve pas gibi maddeler biriktirir. Bu maddelerin birikmesinin nedeni ise peteğin içerisindeki sudan dolayı kaynaklıdır. Peteğinizi ısıtmaya çalıştığınız zaman göreceksiniz ki her bölgeye aynı ısıyı vermeyecektir. Bunun nedeni ise az önce saymış olduğumuz maddelerin peteklere yapışmış ve petekleri tıkamış olmasıdır. Kendiniz her ne kadar çözüm bulmaya çalışsanız da kalıcı bir çözüm bulmanız  mümkün değildir. Petek temizliği işlemlerini makineler ve petek temizleme ilaçları ile yapmaktayız. Bu cihazlar ve ilaçlar ile yapılan petek temizleme her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Çamlıca Kombi Temizleme

Ümraniye Çamlıca petek temizliği son teknoloji petek temizleme makinesi ile yapılır. Bu makinelerle yapılan temizliği adım adım anlatabiliriz. Petek temizliği makinesi banyoya veya kombiye bağlanır. Sonrasında peteğin içerisinde su ve hava kalmadığından emin olunur. Makinenin haznesine su konularak peteğin vanası açılır. Peteğin içerisinde çalkalama işlemi yapılır. Bu çalkalama işlemi belli bir süre devam eder ve peteğin içerisindeki yabancı maddelerin kabası alınır. Bu işlemde yapıldıktan sonra peteğin içerisine petek temizleme kimyasalı konulur. Bu ilaç konulduktan sonra yine belli bir süre çalkalama işlemi yapılır. Bunun sebebi ise bu ilacın peteğin her yerine ulaşmasını sağlamaktır. Bu işlemler sırasıyla tüm peteklerde devam eder. Kombinin de alt tarafında bulunan filtre temizliğini yapmaktayız. Detaylı bir kombi temizliği için ise yetkili servisinizle veya sadece kombi temizliği yapan firma ile iletişime geçiniz.

Çamlıca petek temizliği işlemlerinin hepsi 1 yıl boyunca garantilidir. Temizliği yapılan petek tekrar bir sorun çıkarabilir. Bir sorun ile karşılaştığınız zaman bizleri arayarak ücretsiz olarak servis alabilirsiniz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle 7/24 iletişime geçebilir ve servis açtırabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55