ısıtmayan peteklere ne önerirsiniz

Kış aylarında ısınmanın yegane yolu kalorifer petkeleri e oda iyi ısınmaza biz ne yaparız peki ısıtmayan peteklere ne önerirsiniz sorusunu araştıranlar için bu yazıyı düzenledik. İstanbul e-petektemizligi.com üzerinden kalorifer petekleri temizleme servisi veriyoruz.

Tesisatın içinde biriken kireç , tortu ve çamurlaşma ısının dönüşümünü engelleyerek ısınma problemlerine neden olmaktadır.

Isıtmayan peteklere ne önerirsiniz , kombi bakımı nasıl yapılır? Gerekli mi? Faydaları nelerdir? Kendimiz nasıl yaparız? Fiyatları uygun mu gibi pek çok konu sizlerle bu yazımızda paylaşmak istiyoruz.
Kalorifer tesisatını nasıl temizlerim? Bunu sizin yapmanız çok zordur çünkü cihazınızın olması gerekli ve biz tüm işlemleri A’dan Z’ye gerçekleştirmekteyiz. Kombi filtresinin bakımı örneğin diş fırçası ile temizlenmesi ile olurken, cihaz devir daimi belli ısıda uygulanarak tahliye vanalarındaki tüm kirlerden hemen kurtulabilirsiniz. Maalesef bu tek başına yeterli değildir. Aynı işlemi peteğin içindeki tüm kirlerin alınması şeklinde kombinizi kullanamazsınız. Getireceğimiz cihaz petek sıcaklığının düşmesi, petek ömrünü uzatması, yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olması gibi pek yönü ile faydalıdır. Fiyatlarımız da gayet uygun ve bizi arayabilirsiniz. Kalorifer tesisatında biriken kireç, pas, çamur nasıl alınır? Cihazımızdaki hortumlar ile kombiniz varsa bu hattan, yok ise havlupan bölgesini kullanarak tesisatın içindeki tüm maddeleri ön yıkama ile kabasını, ilaç ekleyerek ise tamamen alınmasını basınçlı su sağlayan makinemiz ile yapmaktayız. Peteğin içindeki kireç, pas petekler sökülmeden alınır, tertemiz suyu koruma sıvısı ile aktararak petek ömrünü uzatıcı önlemler almakta ve tesisata pek çok ayarlar yapmaktayız.

Isıtmayan peteklere ne önerirsiniz ? Kalorifer tesisatında ısı kaybı, soğuma olup olmadığını nasıl anlarım? Kombiniz 65 derece ise peteğin herhangi bir yüzeyine dokunduğunuzda elinizi sıcaklık olarak acıtması gerekir. Ateş gibi bir sıcaklık gelmiyor, ılık hatta soğuk kalıyor ise bizi mutlaka arayınız. Getireceğimiz cihaz her türlü kalorifer, petek, radyatör ısınmama sorununu bir saatin içinde çözülmesini sağlamaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55