halkalı petek temizliği

Halkalı petek temizliği yaptırmadan asla doğal gaz harcamalarında bonkör davranmamanız gerektiğinde sizleri uyarmak istiyoruz. Atık dolu radyatörlerin en çok sevdiği kısım doğal gaz faturalarıdır ve ayrıca kombide de pek çok hata sinyalinin oluşmasını sağlayabilir.

E-Petek Temizliği Halkalı Şubesi

halkalı petek temizliğiHalkalı petek temizliği kireç, tortu, atık gibi maddelerin iç kısımlarda kalması, hareket edememesi ve suyun geçmesine de izin vermemesi sebebi ile maalesef tam olarak ısınmayabilir. Yakıt tasarrufu istiyorsanız önce bu sistemi temizlememize izin vermelisiniz, ayrıca reglaj ayarlarını kontrol ederiz, petek içi hava kalıp kalmadığına bakabiliriz, petek içi suyun berrak kıvama gelinceye kadar tüm işlemlerin devamını sağlarız. Halkalı petek temizleme en etkili yöntemlerden birisi de iç ve dış cephedeki ısı izolasyonunun tamamlanmasıdır. Kışın sıcak, yazın serin olmasının en güzel anahtarıdır ve peteklere gelen sıcak suyun tüm odalardaki tesisatlara eşit şekilde dağılması da sağlanabilirse zaten kış soğuklarından en az şekilde etkileneceğiniz açıktır.

Halkalı petek temizliği yetkili servisi olarak bunu önermiyoruz ve kendinizi yapacağı çalışmalar en fazla hava alma ve peteklerde değişiklik olup olmayacağı konusunda olacaktır. Hava alma bölümünde ne kadar çok su çıkışı yaparsanız petekte bir o kadar boşluk oluşacak demektir ve bu peteğe aynı oranlarda su eklenmediği zaman sorun oluşturur. İşi uzmanına bırakın ve eksiksiz bir servis hizmetini evinize getirelim.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55