halkalı petek temizliği

Halkalı petek temizliği servisi olarak soğuk kış aylarında ısınmayan kaloriferleri eski ısısına kavuşturmak için kombi petek bakımı hizmeti sunmaktayız. Atık dolu kaloriferlerin en çok sevdiği şey doğal gaz faturalarıdır ve ayrıca kombide de pek çok hata sinyalinin oluşmasını sağlayabilir. Bu hata sinyalleri yüzünden kombiniz arızalanabilir ve bu da sizlere daha büyük masraf ve sorun açabilir. Zamanında yapılan petek temizleme hizmetleri bu tür sorunların ortaya çıkmasını engellemiş olacaktır. Yapmanız gereken peteklerin ısınmadığını anladığınız zaman profesyonel olan firmamız ile iletişim sağlamak olmalıdır.

Halkalı Petek Temizleyen Servis

Halkalı petek temizliği kireç, tortu, atık gibi maddelerin iç kısımlarda kalması, hareket edememesi ve suyun geçmesine de izin vermemesi sebebi ile maalesef tam olarak ısınmayabilir. Doğal gaz tasarrufu istiyorsanız önce bu sistemleri temizlemememize izin vermelisiniz. Ayrıca peteklerin reglaj ayarlarını kontrol eder, petek içerisinde hava kalıp kalmadığına bakabilir, kalorifer içerisindeki suyun berrak kıvama gelinceye kadar tüm işlemlerin devamını sağlarız. Petek temizliği işlemlerinin een etkili yöntemlerinden bir tanesi de iç ve dış taraflardaki ısı izolasyonunun tamamlanmasıdır. Kışın sıcak, yazın serin olmasının en güzel anahtarıdır ve peteklere gelen sıcak suyun tüm odalardaki tesisatlara eşit şekilde dağılması da sağlanabilirse zaten kış soğuklarında en az etkileneceğiniz açıktır.

Halkalı petek temizliği işleminde yetkili servis olarak kendinizin yapmış olacağı çalışmalar en fazla hava alma ve peteklerde değişiklik olup olmayacağı konusunda olacaktır. Hava alma bölümünde ne kadar çok su çıkışı yaparsanız petekte de bir o kadar boşluk oluşacak demektir ve bu peteğe aynı oralarda su eklenmediği zaman sorun oluşturur. İşi uzmanına bırakın ve eksiksiz bir servis hizmetini evinize getirelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55