sultanbeyli adil mahallesi petek temizliği

Sultanbeyli Adil Mahallesi petek temizliği firması olarak peteklerin ısınmasına engel olan yabancı atıkları kombi petek bakımı servisi ile temizliyoruz. Özel makineler ile içi simsiyah olmuş ve kirlilik oranı yüksek olan peteklerdeki ısı kaybını düzeltme çalışmaları yapmaktayız. Evin doğal gaz tüketim miktarını azaltmak mümkündür. Isıtmak için kullanılan peteklerde ne kadar ısı sorunsuz geçmektedir? Pas, çamur ve kireç derken doldurulan petek kanallarındaki tüm alanların kimyasallar ile temizlenmesi mümkündür. Kimyasal sabit duran petek atıklarının salınacak duruma getirilmesi sağlamaktadır. Yani petek diplerine doğru çöker. Biz petekteki suları basınçlı olarak tekrar basarız. O esnada sulardaki kirli yapılar cihaz mekanizmasında kalır. Çalışma içerisinde sıhhi kanallar dökülerek temizlenir.

Adil Mahallesi Kombi Petek Temizleme

Adil Mahallesi petek temizliği peteklerin yarıdan fazlası ısınmıyorsa, soğuk ise, en uzaktaki petek hiç ısınmıyorsa petek temizleme hizmetini önermekteyiz. Farklı belirtilerin olması veya petek ısınma performansının arttırılması, metal koruma özellikli peteklere sıvıların eklenmesi dahil pek çok artısı olacak bu çalışmanın ömrünün iki sene olduğunu da yazalım. Yoğun su püskürtecek cihaz getiriyoruz. Sıvı tankına kimyasal ekler ve su ile birlikte aktarırız. Aktarılma ve petek içindeki suyun cihaza geri gelmesi sürekli bu döngüde çalışması sırasında evi kirletmeden çalışma yapıldığı gibi tüm kirli yapılar da cihaz filtresine takılmaktadır. Kireç ve tortunun kombi filtresini tıkaması daha kötü sonuçlar doğurur. Petek içindeki kirler soğuma nedenidir bu yüzden her iki yılda bir bu hizmeti almayı unutmayınız.

Sultanbeyli Adil Mahallesi petek temizliği kirlenen petekleri zararsız temizlemekteyiz. Petek içinde maksimum temiz su olsa bile kirlilik nedeni ile ısınmayacaktır. Biz bu problemi ortadan kaldırmaktayız. Tam kapasite su doldurur, ayrıca radyatörde korozyon engelleyici, metali eritmeyecek koruyucu sıvılar ilave ederiz ve tamamen sorunsuz iki sene geçinebilin diye bunu uygularız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55