sultanbeyli turgut reis petek temizliği

Sultanbeyli Turgut Reis petek temizliği firmamıza 0216 612 55 90 numaralı telefondan ulaşarak ısıtmayan peteklerinizi makineli petek temizliği servisi ile açtırabilirsiniz. Firmamız en uzaktaki peteği de açan servistir. Evin uzak odasındaki peteğin soğuk, ılık kalması sıklıkla oluşabilir. Örneğin, peteğin ortası, altı soğuk ise orada hava boşluğu veya kireç, pas gibi maddeler birikmiş olabilir. Peteğin ısı ayarını yapma işlemlerini uygulasanız bile çözüm her zaman mümkün değildir. Peteğin havasını alıyorum, petek hala soğuk gibi pek çok durum müşterilerimizin başına gelmiş durumdadır. Fakat petek bakım makinesi ve solüsyonlu yıkama sıvısı ile sorunları çözebiliriz.

Turgut Reis Kombi Petek Bakımı

Turgut Reis petek temizliği teknik olarak kireç ve pasların orada tutulmasından dolayı bir sonraki peteğe yeni ısıtılan veya hazırda sıcak halde duran suların geçememesi sırasında çözüm üreten bir firmadır. Bir peteğin en alt ve orta kısmında yer alan kireçleri  sırf hava tahliye bölmesinden alamazsınız. Çünkü ağır oldukları için dibe çökmeye başlayacaktır. Ayrıca açılıp kapanabilecek bir bölmesi de yoktur. Yani ikiye ayırıp da temizlemek mümkün değildir. Biz tüm bu ısınmama problemine karşı en iyi teknikleri bina içi ev eşyalarınızı da kirletmeden sunmaktayız. Petek temizliği maliyeti açısından sizleri asra zora düşürmeyecek formülleri sunmaktadır. Kirecin en ileri derece zararı korozyonu başlatmasıdır. Bu olmaya başladığı zaman içerisindeki o ılık duran sular da dışarı çıkmaya başlayacaktır. Belki sırf bu nedenden ötürü suyu tahliye ederek elektrikli ısıtıcıları bir süreliğine kullanmayı bile tercih edebilirsiniz. Aslında bu sızan bölgeleri kimyasal ile kapatmak zor değildir. Petekler için yapabildiğimiz diğer vazifeler ile kesinlikle iç tarafta artan ve orada tutunan suyu da geçirmeyen ne kadar alan varsa onları temizlemek, hatalı veya gereksiz şekilde su boruları dolaştırılıyorsa onlar hakkında sizlere bilgi vermektedir.

Sultanbeyli Turgut Reis petek temizliği firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Ofis telefonlarımız haricinde cep numaralarımız ile de bizlere her an ulaşmanızda sıkıntı yoktur. Çalışma sonrasında garanti de sunduğumuz için ayrıcalıklarımızdan bir tanesini de sizlere son olarak belirtmek istiyoruz. Tam tesisat güvencesi ve İstanbul’da tanınmış bir firmadan destek almanın ayrıcalığını mutlaka tadın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55