esenler namık kemal petek temizliği

Esenler Namık Kemal petek temizliği firması olarak kombi ve petek tesisatında oluşan ısınma sorunlarını kombi petek temizliği servisi ile çözüyoruz. Kış aylarının en büyük sorunlarından biri peteklerin verimli şekilde çalışmayarak ev veya iş yerlerinin yeterli ısınmama problemidir ki genellikle çözümü basit olmasına rağmen ilgilenilmemektedir. Petekler uzun süre temizlenmediğinde içerisindeki durağan su tortulanmakta ve kireçlenmektedir. Oluşan tortular zamanla suyun düzenli akmasını engellemekte olup peteğin ısısını düşürmektedir. Esenler ilçesinde bu duruma sıkça rastlanmaktadır. Özellikle bulunan eski binalarda su ve kalorifer tesisatı nemlenmeden dolayı çürümektedir. Oluşan çürüme boru içinde parçacıkların dökülmesine ve çapın daralmasına neden olmaktadır. Kalorifer tesisatı içinde oluşan bu kirlenme zamanla petek ağızlarını tıkamaktadır.

Namık Kemal Makineli Petek Temizleme

Namık Kemal petek temizliği uzun yıllar peteklerin temizlenmemesi sonucunda peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeler sıcak suyun gidişatını önleyerek petekleri ısıtmaz. Bizlerde bu sorunla karşılaşmamanız için kombi petek servisi bakım hizmeti vermekteyiz. Petek temizliği işi ile ilgilenen firmamız temizleme makinesi kullanarak bu işi yapmaktadırlar. Teknolojik olarak geliştirilmiş petek temizleme makineleri havlupana ya da kombiye bağlanarak gerçekleşir. Kombiye veya havlupana bağlanan temizleme makinesinin haznesine su koyulur ve peteğin içerisindeki kaba pislik 5 dakika civarı temizlenir. Daha sonra bu makinenin içerisine kimyasal ilaçlar konularak temizleme işlemine devam edilir. Temizleme makinesine kimyasal verilirken petek vanaları açık olmalıdır. Kimyasal verildikten sonra petek vanaları kapatılmalıdır. Sonra her peteğin vanası tek tek açılarak temizleme işlemine devam edilir. Sırasıyla tüm petekler temizlenir. Temizleme makinesine konulan kimyasallar güçlü kireç ve atık sökücüdür. Bu makine ve kimyasallar sayesinde kombi petek temizliği işlemi çok kolay bir hal almıştır.

Esenler Namık Kemal petek temizliği garantili bir şekilde kalorifer temizliği servisi veren firmadır.  Yapılan tüm onarımla ve tespitler bir yıl boyunca garanti kapsamındadır. Müşterilerimizi mağdur etmemek için böyle bir hizmeti sizlere sunmaktayız. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55