paşamandıra petek temizliği

Paşamandıra petek temizliği firması olarak peteklerin içerisinde biriken yabancı atıkları petek temizleme robotları ile temizlemekteyiz. Petek temizleme firmamız kalorifer, kombi temizleme, filtre bakımı yapan servistir. Sahte değil, orijinal petek temizleme kimyasalları ile işlemler yapmaktayız. Yapılan tesisat bakım işlemleri ile ısınma artışı olacağı gibi kombi içindeki filtrelerin değişimi veya bu gerekli değilse temizlenmesi de gereklidir. Çünkü su devir daimi ne kadar sıkıntısız ise, kireçlenme, tortu, çamurlaşma kombi motoruna ulaşması da bir o kadar düşük ihtimal olarak kalacak ve maksimum verim almış olacaksınız.

Paşamandıra Petek Temizleme Firmaları

Beykoz Paşamandıra petek temizliği işini profesyonel yapmayan firmalar veya kişiler genellikle peteğin ısınmamasının nedenini hava olduğunu düşünürler. Petek temizliği yapmak istediklerinde ise kısa süreli olarak peteğin içerisindeki suyu boşaltarak temizlediklerini düşünmektedirler. Ancak bu durum peteğin tam olarak temizlenmediği gibi aynı sorunu yeniden yaşamanıza yeniden ek maliyetin çıkmasına neden olacaklardır. Kombi petek temizliği yaptırmak isteyenler bu işi profesyonel çalışanları olan firmalardan yaptırmalarını tavsiye ederiz. Firmamız kullandığı cihazlar sayesinde peteğin içerisindeki kirli suyu tamamıyla temizlemektedir. İçerisine koyduğumuz kimyasal ürünlerle yeniden temizlik yapılarak tüm kir ve pastan arındırdıktan sonra koyduğumuz koruyu madde ile peteğin hem temizlenmesi hem de korunmasını sağlarız.

Paşamandıra petek temizliği sistem içerisindeki su berrak bir hal alıncaya kadar bu petek temizliği sürecine devam edilmelidir. Bu işlemlerin her bir petek için sırayla uygulanması gerektiği unutulmamalıdır. İşlem bitiminde temizlik sağlayan kimyasallar sistemin içine gönderilir ve uygulamalar tamamlanmış olur. Tüm bu işlemlerin belli periyodlar ile tekrarlanmasında fayda bulunmaktadır. Kombi petek temizliği hizmeti veren firmalardan profesyonel destek almak istendiğinde ödenecek bedel, petek sayısı ile petek modeli ve sistemin yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin alüminyum, döküm ve panel peteklerde işçilik işlemleri daha fazla olduğu için bu peteklerin bulunduğu sistemlerde yapılacak bakım işlemlerinin maliyeti de dolaylı olarak artış göstermektedir.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55