kanarya petek temizliği

Kanarya petek temizliği servisi olarak kış aylarında ısınma ihtiyacınız karşılamak için kullandığınız peteklerin verimini arttırmak için makineli petek temizliği servisi vermekteyiz. Dairenizde var olan petekleri sökmeden kısa bir zaman içerisinde peteklerin içi özel bir yöntemle yıkanıp temizlenerek sizlerin sıcak bir kış günü geçirmenizi sağlamak için çabalamaktayız. Eviniz ve iş yerinizde hiçbir dağınıklık ve kirlenmeye yol açmadan, yüksek harcamalara neden olan tesisat işleriyle uğraşmadan işimizi yapmaktayız. Peteğin içine yerleşmiş kireç ve tortular temizlenip yüksek ısı sağlama, rahat ve konforlu bir şekilde kışı geçirmenizi sağlamaktayız. Yapılan işlemlerde az enerji harcayıp çok ısı sağlarız.

Kanarya Kombi Petek Bakımı

Küçükçekmece Kanarya petek temizliği eski yöntemler yerine makineli petek temizleme hizmeti veren servistir. Isınma ihtiyacımızı gidermek bizlere maddi açıdan fazla bir yüktür. Bu yük bazen normalin üstünde bile seyredebilir. Bunun sebebi ise gerekli petek temizliği bakımının yapılmaması nedeniyle, peteğin zamanla daha az ısı vermesine bağlı olarak kombinin derecesinin de arttırılmasıdır. Petek temizliğinin bir dolaylı sonucu faturaya yansımasıyla birlikte temizlik yapılması durumunda daha verimli ısının kombiye en uzak peteğinde bile hissedilmesini sağlayacaktır. Ve bu da kombinin az çalışması nedeniyle kombinin de ömrünü uzatacaktır. Bu da yine ekonomik olarak olumlu sonuç verecek ve bu sayede kombi bakımı daha az masraf oluşturacaktır. Servisimiz sizlere hizmet vermek için araçlarıyla hazır bir şekilde sizlerin telefonunu beklemektedir.

Kanarya petek temizliği yapılırken dikkat edilmelidir. Özellikle temizlik sonrasında ısınma tesisatına koruyucu ilaç eklenmesi çok önemlidir. Çünkü temizlik sırasında geride ister isteme bazı parçalar kalmakta olup bunlar daha sonraki dönemlerde benzer problemlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu tür problemleri koruyucu ilaç engellemektedir. Borunun içerisinde kalan her şeyi temizleyen koruyucu madde ısıtma tesisatında yapılan temizliğin .ok daha uzun süre gitmesini sağlamaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55