ümraniye yamanevler petek temizliği

Ümraniye Yamanevler petek temizliği firması olarak peteklerin ısınmasına engel olan atıkları temizlemek için makineli petek temizliği hizmetimiz mevcuttur. Uzun sürede ısınan petekler, ılık ısı veren petekler ve hiç ısınmayan petekler için cihaz ile onarım yapmaktayız. Metal yapıyı kırmayız. Sıvı aktarımları yapar ve ilk önce peteğin içindeki kaba kiri alırız. Arka planda kalan ise oradaki katılaşmış ve biraz kimyasal eklemesi ile alınabilecek kireç ve tortu gibi ana atıklardır. Ölçeği belli olan bir miktarda peteklere eklenmesi ile orada çözünmeleri başlatırız.

Yamanevler Petek Temizleme Tesisatçıları

Yamanevler petek temizliği sertifikalı kimyasallar ile petek için hayati önemde olan kirlenmelerin arındırılması işlemi yapmaktayız. Banyodaki bir peteğin sökülmesi ve havlupan kısmına gidiş dönüş olmak üzere petekleri temizleyebilecek makine hortumlarının takılması bu işlem için yeterlidir. Bazen kombi o da yoksa direkt peteğin kenarından da yapılabildiği gibi zeminden ısıtmalı peteklerde ne ana boru kısmı ile yine sisteme erişim açılır. Kirli su hemen dışarı alınır ve atılır. Ardından kimyasal eklenir ve biraz su ile bu yapılırken içteki kanal maddelerin zayıflaması sağlanır. Bu berraklığı ve tortu gibi maddelerin gelmesinin azalması ve durması gibi süreçlerle zaten bu anlaşılır. Peteklerin tamamen temiz su ile dolması sağlanırken, farklı bir kimyasal ekler ve metal için aşınmalara karşı koruma yaparız.

Ümraniye Yamanevler petek temizliği radyatör bakımlarını yaparken tesisat ısınmasının garantisini vermekteyiz. Doğal gaz tüketim miktarından şikayetçiyseniz bu teknikleri önermekteyiz. Sonuçta havaların soğuk olduğu aylarda kullanırsınız. Sert kış aylarında bile iyi ısınacak petekleri elde etmek zor değildir. Sizlere anlattığımız tekniklerin ömürleri ise iki seneye yakın sudaki berraklığın su iletim kalitesinin olacağı şeklindedir.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55