taşdelen petek temizliği

Taşdelen petek temizliği firması olarak peteklerde birikmiş olan atıkları peteklerin içerisinden atmak için makineli petek temizleme servisi vermekteyiz. Petek temizleme işlemleri makineli robot cihazlarla yapılmaya başlanmıştır. Eskiden yapılan petek temizliği işlemlerinde petekler yerlerinden sökülerek işlem devam ederdi. Bu sökülme sonrası belki petek tekrar kullanılamayacak hale bile gelebilirdi. Bu işlem esnasında etraf istemediğiniz kadar pislenir belki bazı yerler kırılırdı. Bu da sizleri maddi açıdan oldukça zarar sokuyordu. Artık son teknoloji robot cihazlarla petekleri sökmeden temizleme işlemi yapılmaktadır. Yeni cihazlar ve peteğe zarar vermeyen petek kimyasalları sayesinde kombi petek temizliği hızlı ve pratik yollarla yapılmaya başlanmıştır.

Taşdelen Kombi Petek Bakımı

Çekmeköy Taşdelen petek temizliği yapılırken en etkili yöntem makine ve kimyasalla yapılan bakımdır. Bu yöntemlerle bakım yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere etraf kirlenmeden ve petekler sökülmeden yapılmaktadır. Petek temizleme makinesi ile peteğe tazyikli su gönderilerek radyatörlerin içindeki pislikler arıtılmaktadır. Klozete veya tuvalete akıtılan su tamamen berraklaşana kadar işleme devam edilmektedir. İşlem sona erdikten sonra petek temizleme kimyasalı ısıtma sistemine gönderilmektedir. Bu kimyasal petekleri iki yıl boyunca korumaktadır ve kireçlenmeyi en aza indirmektedir. Bu ilaçların peteğe hiçbir zararı yoktur. Hatta yararı bile vardır çünkü bu ilaçlar kireç ve tortu oluşumunun engellenmesini sağlamaktadır. Kalitesiz kimyasallar için bu demek doğru olmaz.

Taşdelen petek temizliği hizmeti veren birçok firma piyasada çeşitli yöntem ve teknikler ile sizlere çözümler sunmaktadır. Bu hizmeti almak istediğinizde sormanız gereken şey kullanılan cihazların güncelliği olsun çünkü eski geleneksel yöntemler artık geride kaldı. Hizmet ağımızın genişliğinden dolayı her ilçeye aynı hızda hizmet verebiliyoruz. Fiyat kalitemiz sektördeki birçok firmadan daha uygun ve kaliteli olduğundan dolayı bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir ekip ve ekipman garantisi için irtibata geçmeyi unutmayınız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55