güvercintepe petek temizliği

Güvercintepe petek temizliği firması olarak peteğin iç kısmında biriken ve ısıtma problemi yaşatan maddeleri cihazlı petek temizleme servisi ile bulundukları yerden almaktayız. Petekteki suyun hep soğuk durumda olması ve sıcak suyun bir sonraki kalorifere gidememesi gibi problemlerde iç katmanlardaki atıkları makine ile aktarılacak kimyasal ilaçlar ile açmaktayız. Boru da bunun içine dahildir. Suyu hızlı yani basınçlı bir şekilde bir şekilde kalorifer içlerine gönderebilecek makinemiz vardır. Makinemizin yan kısmında içteki makinedeki maddeleri toplayacak filtre kısmına sahibiz. Bu radyatörlerdeki kaba pisliğin temizlenmesi için kullanılır. Daha iyisi ise kimyasal ilaç aktarımından kısa bir zaman sonra çözünecek olan o alamadığımız tüm maddeleri bu süreçten sonra alınmasını sağlamaktır. Bu sefer daha yoğun içteki atıklar makinemizin filtre kısmına takılır ve bu kısım doldukça tuvalet veya banyo olsun giderlere dökeriz.

Güvercintepe Petek Temizleme Fiyatları

Başakşehir Güvercintepe petek temizliği rahat ödeme yöntemleri ile petek borusu içindeki tüm kireci, çamuru, tortuyu ve kirli atıkları almaktayız. Bu işlemleri yapmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Aslında kullandığımız makine ile uygularız. Kaloriferin duvara sabitlendiği kısmın sağ tarafında bir giriş kısmı bulunur. Buraya eklenecek makine hortumu ile içte ne kadar birikmiş durumda olan madde ve kirli oluşum varsa sabit ve katı formunun dibe ve orta kısmına düşmesi için kimyasal ilaç eklemeleri yaparız. Bu ilacın peteğe hiçbir yoktur. Tam aksine petek borularının kırmadan açılmasını sağlayacaktır. Maddelerin dibe çökmesi pek bir şey ifade etmez. Tam olarak dışarı alınması gerekir ki kalorifer duvarını ıslatmadan temizleme çalışmalarında da son derece ustayız. Takılacak olan hortumlar ile çekilecek suyun sızdırma yapmayacak şekilde alınması sağlanır. Makine kontrolü eşliğinde içteki atıkları sudan ayrıştırılır ve sonrasında tuvalet gibi atık sistemlerine göndeririz.

Güvercintepe petek temizliği petek metaline zarar vermeden temizleme yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz bazı kimyasal sıvılar ile kaloriferde gizli bir şekilde su sızıntısı yapan kısımları da onarabiliriz. İçteki tüm atıklar alınacağı için eskisi ile kıyaslama yapacak olursak birkaç derece kaloriferin ısıttığı odalar artacaktır ve harcanmakta olan doğal gazda da düşüş olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55