akçaburgaz petek temizliği

Akçaburgaz petek temizliği firmamız kombi filtresini ve kalorifer borularını tıkayan yabancı maddeleri cihazlı petek temizleme servisi ile temizlemektedir. Zararsız kalorifer koruma ilacı olan servisiz. Her tesisatçıda maalesef en üst düzey çalışmalar yoktur. Kalorifer temizlemeyi güçlü kimyasal ilaç ve yüksek basınçlı makine ile yıkanarak alınması gerekir. Çamur, tortu, kireç ve hatta paslanma kalıntılarının da temizlenmesi yapılmaktadır. Petek üstü koruma gibi pek çok adım kimyasal ilaç sayesinde tüm maddelerin alınmasına yardımcı olmaktadır. Kalorifer koruma ilacı ise temiz suyun ilave edildiği zamanlarda kullanılır ve faydası ise daha fazla yabancı nesne oluşumunu engellemesi ve ortalama iki seneye yakın verim almayı sağlamaktır.

Akçaburgaz Kombi Petek Bakımı

Esenyurt Akçaburga petek temizliği olarak kalorifer temizleme yapan firmayız. Peteklerin iç kısımları nasıl temizlenir? Peteğin üstü sıcak, altı soğuk gibi olaylarında havasının nasıl alınacağı yerine temizliğinin nasıl yapılacağı sorgulanmalıdır. Kalorifer içindeki tozlar nasıl temizlenir, yabancı maddelerin alınması gibi durumlarda petek borularını tıkayan ve sıcak su geçişini engelleyen petekleri basınçlı su cihazı ve kimyasal ilaçlar ile eski haline çevirmekteyiz. Kaloriferin suyunu boşaltmak yani tazelemek temizleme sonrasında koruma ilacı ile uygulanmaktadır. Yani peteklerin alt tarafı ısınmıyor ise bir, iki saat boyunca tüm yabancı maddelerin yer aldığı kalorifer kenarından veya da havlupandan bağlantı kurulması ile bu nesneler makinemizde topluyor ve sonrasında kaloriferi yaklaşık iki sene boyunca koruyan kimyasal ilacı da ekleyerek temiz bir şekilde ısınmasını sağlıyoruz.

Akçaburgaz petek temizliği indirimli fiyatlarla petek temizleme servisiyiz. Çok uygun fiyatları olan ve işlemlerini aşırı kısa bir sürede gerçekleştirip sonradan ortadan kaybolan firmalara karşı dikkatli olmalısınız. Petekteki kirlilik seviyesini sürekli kontrol etmelisiniz. Önlemlerinizi deneyimli ustalarımız ile alabilirsiniz. Kış aylarında hem daha az doğal gaz faturası hem de peteğin daha iyi ısınmasını sağlamak amaçlı destek olmaktayız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55