sahrayıcedit petek temizliği

Sahrayıcedit petek temizliği firması olarak peteklerin içerisinde biriken tortu ve kireçlenmeyi son teknoloji makineler ve petek temizleme ilaçlarıyla temizlemekteyiz. Soğuk kış günlerinde evinizi ısıtmayan peteklerin içerisinde zaman içerisinde kireç , tortu ve çamur birikir. Bu kireç ve tortu petek temizliği yapılmadığı sürece peteğin içerisinde birikir sertleşir ve sıkışır. Peteğin üst ve orta kısımlarının ısıtılmamasına sebep olur ve yüksek doğal faz faturası bedeli ödemenize sebep olur. Kombinin ayarından sıcaklık seviyesini en üste getirseniz bile alacağın verim çok az olur. Hem de az enerji kullanarak çok para ödeyebilirsiniz. Biz bu sıkıntıdan kurtulmanız için İstanbul’un her ilçesine araç barındırarak her çağrıya hemen gitmek için çaba göstermekteyiz. Kombi petek temizliği işleminde sektörde önder firmalardan bir tanesi durumundayız.

Sahrayıcedit Petek Temizliği Firması

Kadıköy Sahrayıcedit petek temizliği işlemleri son derece pratik ve modern bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu modern işlem son teknoloji petek temizleme makineleri ile gerçekleşir. Makine kombiye ya da en yakın peteğe bağlanır ve temizleme işlemi başlar. Makinenin haznesi su koyularak peteklerin içerisinde çalkalama işlemi yapılır. O esnada peteklerin vanası kapatılır. Bu işlemde peteğin içerisindeki yabancı maddelerin kabası alınarak tesisattan aşağı dökülür. Çalkalama işlemi bittikten sonra peteklerin vanası açılır. Petek temizleme makinesinin haznesine petek koruyucu ilaç konulur. Petek vanası tekrar kapatılarak ilaçla birlikte çalkalama işlemine devam edilir. Bu ilaç sayesinde peteğin içerisinde kireç ve tortu kesin olarak petekten atılır. Bu işlem sonunda petekler eskisi gibi ısıtmaya devam eder. Sizlerde az enerji kullanarak çok tasarruf etmiş olursunuz.

Sahrayıcedit petek temizliği işlemlerinde garantili kombi petek bakımı yapan servistir. Petek temizleme işlemlerinden sonra temizlenen her petek 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. 1 yıl içerisinde peteklerden sorun gelmesi dahilinde bizi aradığınızda ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55