cebeci petek temizliği

Cebeci petek temizliği firması olarak soğuyan ve ısıtmayan petekleri temizlemek için kombi petek temizleme servisi sunmaktayız. Suyun ısıtıldığı yerlerde içerisinde bulundurduğu atıklara bağlı olarak kireç, tortu oluşturabilir ve bu durum petek tesisatındaki kaloriferlerde zamanla kendini gösterecektir. Kalorifer sistemleri içerisi kapalı bir halde olduğu için bir arıza belirtisi olana kadar bu maddelerin fark edilmesi mümkün değildir. Kireç, tortu ve tıkanma yüzünden sıcaklık geçişi düşmekte ve bu durum daha fazla doğal gaz harcanmasına sebep olmaktadır. Suyun sertliğine ve kullanım süresine bağlı olarak kirlenme oranı değişiklik göstermektedir. Doğal gaz verimliliği düşmekte ve bu yüzden daha fazla doğal gaz faturası ödemek zorunda kalırsınız. Kaloriferde tıkanma ve hasara neden olacak bu zararlı atıkları gelişmiş teknikler ile ortadan kaldırmaktayız.

Cebeci Petek Temizleme Fiyatları

Sultangazi Cebeci petek temizliği işlemlerinde ısıtmayan kaloriferleri profesyonel metotlar ile ısıtmaktayız. Petek temizliği kimyasalları ve cihazları sayesinde kalorifer temizleme işlerini hızlı şekilde yapmaktayız. Makineler sayesinde kaloriferleri sökmeden ve hiçbir zarara uğratmadan bu hizmetleri pratik olarak halletmekteyiz. Kimyasal ilaçlar sayesinde kaloriferin içerisini temizleyip işlem bittikten sonra kaloriferin içerisine dökerek böyle oluşumların bir daha meydana gelmemesi için bu kimyasalları kullanıyoruz. Bu kimyasalların kalorifere hiçbir yan etkisi yoktur, aksine yararı bulunmaktadır. Bu kimyasalları kullanmamız için iznimizde bulunmaktadır.

Cebeci petek temizliği konusu her türlü yer için olmazsa olmaz bir konudur. Çünkü kaloriferler zamanla kirlenerek yabancı madde üretir duruma gelmektedir. Bundan dolayı da düzenli olarak kaloriferlerin temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu temizliğin yapılmaması paslanmalara ve çürümelere sebep olmaktadır. Böyle durumlar ile karşılaştığınız zaman petek temizliği firmamızı arayarak profesyonel olan ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55