İstanbul Petek Temizliği

İstanbul petek temizliği firmaları arasında Avrupa ve Anadolu Yakasında ofis ve servis noktaları bulunan geniş servis ağı yelpazesine sahip bir firmayız. İstanbul petek temiziği şirketimiz 1998 yılından itibaren özel kimyasallı makine sistemleri ile radyatörleri ve hattı temizlemektedir.

Peteklerin Alt Kısmı Soğuk

En çok rastladğımız şikayet bu peteklerin alt kısmı soğuk kir pas tortu ve diğer maddeler basınçla birlikte son peteklerin alt kısımlarına yer etmektedir. Petek temizliği yaptırırsanız bu pislikler yerinden sökülüp makine içersinde toplanır.

cerkezkoy-kalorifer-petekleri-tesisati-yikama-servisi

İstanbul petek temizliği bu gibi sorunlara teknoloji ile hizmet sunuyor. Günümüz internet çağında pek çok firma ve fiyat bilgisi ile karşılaşabilirsiniz önemli olan bu işletmlerin kullandığı malzeme ve kurumsallığıdır. Kurumsal olarak yapılan bir işten geçici olarak verim alırsınız ama kurumsal firma tarafından yapılan işler kayıtlıdır ve garantilidir. Kombi petek temizliği makine sistemleri ile tesisat temiziği yapılmalıdır. Tesisat temizleme kimyasalı dışında her hangi bir karışım kimyevi madde tesisata ve sağlığınıza zararlıdır çünkü asitik karışımlar içerir kombinin bozulmasına yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için risk almayın uzman hizmet alın İstanbul petek temizliği firması sizler için 7/24 teknik desteğini vermektedir.

Readers Comments (1)

  1. Ayhan Yalçinkaya Aralık 26, 2013 @ 10:04 am

    Merhabalar,

    Evimde 5 petek var temizleme için fiyatlarınızı verilmesini rica ederim.

    İyi çalışmalar dilerim

    Yanıtla

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55