maltepe fındıklı petek temizliği

Maltepe Fındıklı petek temizliği firmamız peteklerde birikmiş olan yabancı atıkları temizlemek için kombi petek temizleme hizmeti sunmaktadır. Petek temizleme makineleri ile her çeşit radyatörde verimli temizlik sunmaktayız. Kalorifer peteklerinde kimyasalı temizlik yapılmasının faydası nedir? Normal yalnızca basınçlı su ile kullanılmasına göre tüm kirlerin tamamen çözünür kıvama geldiğini söyleyebiliriz. Metal yapı tesisatlar için altın değerinde olup, yan etkisi yoktur. Yalnızca kireç, tortu gibi maddelere yönelik sıvılar kullanıyoruz. Tüm birikintilerin hareketlenip, suda salınmasını sağlayacak bir formül de diyebiliriz.

Fındıklı Kombi Petek Temizleme Firması

Fındıklı petek temizliği tam performans çalışacak peteklerin elde edilmesi için tesisat temizliği yapmaktayız. Kirlenen petek içlerindeki kanallar oldukça dolu kıvama gelebilir. Petek boruları iletişim kanalı gibidir. Buraya sıcak su ulaşmazsa zaten soğukluk sonrakileri etkiler. Peteğin ortası, üstü ve altı gibi yerler soğuk kalıyorsa orada ya hava birikmiştir ya da su kirliliği ve kireç gibi faktörlere bağlı olarak birikmeler oluşmuştur. Sağ kısımdaki hazneye iki kablo ekler ve cihaza bağlarız. Soğuk kalan peteklerin için temizleyici sıvı aktarımını uygularız. Çözünmeler hemen başlamasına karşın basınçlı su aktarımı ile hemen kalorifer içinde atıkların kalmasına izin vermeyiz. Bazen ise tüm peteklerin yarısı açık duruma getirilip, yalnızca oraya havlupan ile aktarım yaparız. İşlemlerin süresi 1 saati biraz geçmektedir. İki tur halinde tüm peteklerin her alanının tertemiz duruma getirilmesi hemen yapılabilir.

Maltepe Fındıklı petek temizliği yalnızca merkezi ısıtma sistemleri değil kombi tesisatı bağlamış olan ne kadar bina varsa hepsini temizleyebilecek bir çalışma yürütmekteyiz. Kısa zamanda bitirilecek ve herhangi bir sorun oluşturmayacak olan kapalı devre sistemleri için özel ve kaliteli kimyasalları kullanarak işlemleri hızlıca istediğiniz düzeyde tamamlayabiliriz. Eski senelerden kalma olan sistemler içinde telefonlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55