Firüzköy Petek Temizliği

Firüzköy petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteklerin orta alt kısımlarında biriken tortu , pas ve kir yüzünden oluşan kireçlenmeyi kombi petek temizliği hizmeti vererek temizlemekteyiz. Dairenizde var olan petekleri sökmeden kısa bir zaman içerisinde peteklerin içi özel bir yöntemle yıkanıp temizlenerek sizlerin sıcak bir kış günü geçirmenizi sağlamak için çabalamaktayız. Eviniz ve iş yerinizde hiçbir dağınıklık ve kirlenmeye yol açmadan , yüksek harcamalara neden olan tesisat işleriyle uğraşmadan işimizi yapmaktayız. Peteğin içine yerleşmiş kireç ve tortular temizlenip yüksek ısı sağlama , rahat ve konforlu bir şekilde kışı geçirmenizi sağlıyoruz. Yapılan işlemlerde az enerji harcayıp çok ısı sağlarız.

Firüzköy Makineli Petek Temizleme

Avcılar Firüzköy petek temizliği peteklerin içerisinde var olan su ısınınca petek içerisinde bulunan kireç ve diğer maddeler petek yüzeyine yapışır. Suyun peteğin içerisinde devir daimi engellendiğinden dolayı suyun yeterince dolaşımını sağlayamadığından ısıtma alanında ihtiyaç duyduğunuz ölçüde ısınma olmadığı görülmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelindiğinde kombinin sıcaklığı arttırılsa bile sadece daha fazla enerji harcanmış olacaktır. Petek temizleme işlemi için bizi aradığınız zaman gerekli olan tüm bakım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Makineli petek temizliği sayesinde peteğiniz kireçlenme olmadan önceki peteğin ısısından daha fazla ısıya ulaşacaktır. 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde petekleri emin ellere teslim edebilirsiniz.

Firüzköy petek temizliği yapılırken kaliteli temizleme ilacının kullanılması çok önemlidir. Bu tür ilaçlar hem petek ve kombiye zarar vermemekte hem de peteklerde biriken istenmeyen maddelerin tam temizliği yapılmaktadır. Kaliteli olmayan petek temizliği ilaçları kombi içerisine büyük zarar vermektedir. Bu yüzden kesinlikle kalitesiz ürünlerin ısıtma tesisatlarında kullanılmaması gerekmektedir. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken başka bir husus ise petek temizliğinin ne kadar sürede yapılmasıdır. Petek temizliğinin tam olarak yapılması durumunda 2 yılda bir kombi petek temizliği temizlik yeterli olacaktır. Fakat yam yapılamayan temizliklerde bu sürenin biraz daha düşük olması gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55