Çekmeköy Hamidiye Petek Temizliği

Çekmeköy Hamidiye petek temizliği yapan tesisatçılar makineli ve kimyasallı petek temizleme servisi için telefon numarası 0551 231 83 55 tir. İstanbul e-petektemizligi.com firması olarak petekleri yerinden sökmeden temizlik işlemlerini yapıyoruz. Çekmeköy bölgesinde servis hizmeti almak için bizi aramanız yeterlidir.

Temizliği yapılmayan petekler yüzünden ısı kaybı ve yüksek faturalarla karşılaşırsınız daha da önlem alınmazsa zaman içinde kombi bozulur ya servis çağırmak zorunda kalırsınız ya da kombiyi yenilemek…

Çekmeköy Hamidiye Mahallesi Petek Temizlik Firmaları

Çekmeköy Hamidiye petek temizliği basınçlı kuru buhar ile petek aralarını temizleyen firmadır. Peteğin üst tarafındaki ızgara tercihe göre sökülebilir. Zorunlu değildir. Kuru buhar o kadar güçlüdür ki ızgara içindeki çok küçük aralıklara bile rahatlıkla ulaşabilir ve petek arasındaki tozların sökülmesini sağlar. Aşağı yönlü ittirme olacağı için tozların dağılmasını önleme de zaten alt kısımları boş olan peteğin zeminine branda serilir ve evinizin kirletilmesinin önüne geçilir. Çok hızlı yapılır, uzun süre rahat edersiniz, her petek ısınmasında peteğin üzerinden toz havalanıyor gibi problemleri aşmanızda yardımcı olmaktayız.

Çekmeköy Hamidiye petek temizleme zararsız petek koruma kimyasalı, sıvısı olan firmadır. Her firmada maalesef en üst düzey çalışmalar yoktur. Kalorifer petek temizlemeyi güçlü solüsyon temizleyici sıvılar ve yüksek basınçlı cihaz ile yıkanarak alınması gerekir. Kireç, pas, tortu, çamur, su taşı ve hatta paslanma kalıntılarının da temizlenmesi yapılmaktadır. Petek üstü koruma gibi pek çok adım solüsyonlu cihazın dakikalık hızı 150 litre/dakika hızında çalıştırılarak tüm maddelerin alınması uygulanır. Kalorifer petek koruma sıvısı ise temiz suyun ilave edildiği zamanlarda kullanılır ve faydası ise daha fazla kireç oluşumunu engellemesi ve ortalama iki seneye yakın randıman almanızdır.

Çekmeköy Hamidiye petek temizliği kalorifer, petek koruma, ısıtma firmasıdır. Tesisat arızası, petek paneli, borusu tıkanıklığı, kireç tutması, tıkanması gibi sayısız durumlar her ne kadar tertemiz olsa bile zamanla oluşur. O şekilde kullanmanız tesisatta ısı kaybı ve yakıt masrafı artışına neden olur. Çözümü ise iki saatlik çalışma ile iki seneye kadar randıman alınmasından ibarettir ve önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55