birlik mahallesi petek temizliği

Birlik Mahallesi petek temizliği firması olarak kaloriferin iç kısmında biriken ve ısınmasını engelleyen yabancı maddeleri bulundukları yerden kombi petek temizleme servisi vererek almaktayız. İyi derece ısıtmayan kaloriferdeki problemleri aynı gün içinde çözebiliriz. Genelde iki sene uzun bir zaman dilimidir. Ama kalorifer bakımı için normal bir süre içerisinde yer alır. Bu zaman aralığı ile bizden servis alan müşterilerimiz çoğunlukla problem yaşamazlar. Tek gerekli olan bazı giriş bölmeleridir ve bu her binada ve dairede bulunur. Havlupanın girişi ile makinemizi hızlıca bağlarız. Kaloriferden bir miktar su çeker ve kirlilik düzeyine bakarız. Önemli olan kaloriferdeki suyu sürekli çalkalama yaptırmaktan geçmektedir. Bununla birlikte kimyasal ilaçlar ile içteki birleşik olan maddelerin de ayrıştırılması yapılır. Kaloriferdeki pis suyu temizleyebilecek makineleri her bir dakikada devir daim yaptırarak kullanmaktayız. Burada bulunan maddeler ise hızlıca atık sistemlerine gönderilir.

Birlik Mahallesi Petek Temizleme Fiyatları

Esenler Birlik Mahallesi petek temizliği tıkanan kaloriferleri sökmeden temizleme teknikleri uygulamaktayız. Petekleri temizlemenin yolu kimyasal ilaçlardan geçmektedir. Bütün kaloriferlere erişim sağlayabilecek makinemizi havlupan giriş ve çıkışına bağlarız. Kaliteli bir deterjan diyebiliriz. Bu ilacın ise asıl özelliği bir arada yapışık şekilde duran maddelerin birbirlerinden ayrılmalarını sağlamaktır. Bu sayede basınçlı su ile çalkayarak onları hızlıca kablolar ile makinemizin filtre kısmına aktarırız. Yani peteğin içindeki maddeler oradan uzaklaşarak makinemizin filtre kısmında takılması sağlanır. Kaloriferinizin sıcaklık vermesi ve sizlerin de rahat bir şekilde ısınmanız için yapmanız gereken bizi aramaktır.

Birlik Mahallesi petek temizliği kaloriferin temizlenmesi esnasında evin kirlenmesine izin vermeyiz. Kaloriferin kenarından pis suyun eşyaları kirletmesi problemler bizim servisimizde yaşanmaz. Çünkü bütün önlemleri alırız. Gerekirse kaloriferlerin bazılarını kapalı duruma getirir, açık olanlar ile işlemlere devam ettiririz. Kesinlikle ısınma maliyetinizin azaltılması için petek temizliği hizmeti güzel bir yöntem diyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55