esenyurt ardıçlı petek temizliği

Esenyurt Ardıçlı petek temizliği servisi olarak peteğin içerisinde biriken kalıntıları makineli petek temizliği ve ilaçlı petek temizleme hizmeti ile temizlemekteyiz. Peteklerde soğukluk olması düzeltilebilir. Peteklerin soğuk olmasının nedeni su akışını kesen kireç gibi maddelerdir ki kombiniz varsa filtresini de bir vakit sonra tıkayacaktır. O maddelerde kurtulmak için petek temizliği ekibimizi aramalı ve tüm petekleri kapsayacak şekilde ön yıkama , ilaçlı petek temizleme işlemi ile devir daim sırasında tüm maddeleri cihazımız içerisinde kalmasını sağlayalım. Bu temizlik sonunda petekleriniz eskisinden daha iyi ısıtarak düşük enerji harcayarak çok fazla tasarruf sağlayacaksınız.

Ardıçlı Petek Temizleme Servisi

Ardıçlı petek temizliği yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken konuların başında kullanılan kimyasal madde gelmektedir. Temizlik ilacı da denilen bu maddelerin bazılarının içinde asit bulunabilmekte olup bu da sisteme ciddi zararlar vermektedir. Asitler plastik maddeleri direkt yakmakta ve fonksiyonlarını kaybetmelerini sağlamaktadır. Bu da zaman içinde söz konusu yerlerin sorun çıkarmasına neden olmaktadır. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise işlem sonunda tesisata koruyucu ilaç eklenmesidir ki bu durum çok önemlidir. Koruyucu madde yapılan petek temizleme daha mükemmel hale getirdiği gibi hem de peteklerin ilk günkü kadar temiz olmasını sağlamaktadır. Bu da meydana gelen sorunların kısa sürede tekrar etmemesi anlamına gelmektedir.

Esenyurt Ardıçlı petek temizliği işi yapan firmalar tahmini iş süresi olarak 2 – 3 saatlik bir süre zarfında işlerini tamamlarlar. 2 – 3 saatlik bir süre içerisinde peteklerin ısıtmama sorununu ortadan kaldırabiliriz. Petek temizleme işlemlerimizde garantili olarak çalışmaktayız. Tekrar bir ısıtmama sorunu ile karşılaşmanız dahilinde 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55