pendik kavakpınar petek temizliği

Pendik Kavakpınar petek temizliği yapan firmamız kışın ısıtmayan petekleriniz için kombi petek bakımı ve petek temizleme hizmeti vererek peteklerden en iyi verimi almanızı sağlamaktadır. Firmamız radyatör sayısına göre fiyat tarifeleri olan petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Bizi arayın ve dairenizde kaç petek olduğunu söyleyin, ekiplerimiz sizlere hemen fiyatı söyleyebilir ve ayrıca arıza kaydı da oluşturmayı unutmayınız. Dairenizle sınırlı kalacak şekilde tüm peteklere cihaz kablolarından aktarılacak kimyasallar ile erişiyoruz. Kalorifer soğumasına neden olan kireç ve pas maddelerinin çözünmesini yerine getirerek tamamen tahliye olmasını sağlıyoruz. Defalarca test ederek eksik işçilik yapılmaması ve sistemin ısıtıldıktan sonraki durumlarını bile kontrol ediyoruz.

Kavakpınar Cihazlı Petek Temizliği

Kavakpınar petek temizliği daha önceki dönemlerde tek tek sökülerek ya banyoda ya dabulunduğu alanda içerisindeki kirli su boşaltılarak yapılmaya çalışılırdı. İçerisindeki kirli su boşaltılır, sonrasında içerisine dökülen bazı kimyasal maddelerle temizlendiği düşünülerek yerine takılırdı. İçerisine dökülen kimyasal maddeler yeniden boşaltılmadığı için peteklerin tıkanmasına yeniden aynı sorunu yaşamanıza neden olmaktaydı. Pendik ilçesi sakinleri petek temizliği yaptırmak istediklerinde son teknolojik ürünleri kullanan petek temizliği firmaları tercih etmeleri gerekmektedirler. Bu işi profesyonel olarak yapan firmalar peteği bulunduğu bölgeden hiç sökmeden ve hiçbir yere zarar vermeden kullandıkları makineler sayesinde peteğin içerisinde bulunan artıklar, pas ve pislikler tamamen temizlenmektedir. Temizleme esnasında peteğe konulan kimyasal maddelerin etkili olması için yaklaşık olarak 20 – 25 dakika beklenmekte petek tamamen temizlenene kadar müdahale edilmektedir.

Pendik Kavakpınar petek temizliği cihazla yapılan kombi petek temizliği kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Her ne kadar evde uygulanan petek temizliği geçici bir çözümse de problemin büyümemesi için yaptırılması gerekmektedir. Özellikle tıkanıklığın önüne geçilebilmesi için bu bakımın doğru zamanda yapılması gerekmektedir. Petek bakımı yapıldıktan sonra gelen ısıdan daha da tasarruf yapmaya başlayacaksınız. Petek temizliği yaparak ayrı olarak kireçlenmenin de önüne geçmiş olursunuz. Kombi bakımı yapılırken petek bakımı yapılması da bir ihtiyaçtır. Petek temizliği fiyatlarında ise petek başına fiyat verilir. Ve tahmini olarak 20 – 30 TL arası değişimli bir fiyat verilir. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55