teşvikiye kombi petek temizliği

Teşvikiye kombi petek temizliği firmamız kış günlerinde ısınmanıza yarayan peteklerinizin içerisinde bulunan yabancı maddeleri ilaçlı petek temizliği ve makineli petek temizliği hizmeti vererek temizlemekteyiz. Kış aylarında petek ve soba ile ısınmaya çalışırız. Ama sobalar biraz eskidiği için peteklerin kullanımı daha yaygınlaşmıştır. Petekler kullanımı fazla olduğu zaman , gün geçtikçe içerisinde farklı oluşumlar biriktirir. Bu oluşumlar kireç , tortu , pas ve çamur gibi oluşumlardır. Peteğin içerisindeki suyun kullanımı fazla olduğu zaman içerisinde bu tür yabancı maddeleri meydana getirir. Petek temizliği bakımının yapılması demek bu maddelerin peteğin içerisinden atılmasını sağlamak ve ısınmayan peteğin tekrardan ısınmasını sağlamak demektir. Peteğin ve kombiden tekrardan yüksek verim almak istiyorsanız en kısa sürede bu soğuk zamanlarda bizlerle iletişime geçiniz.

Teşvikiye Petek Temizleme Fiyatları

Şişli Teşvikiye petek temizliği kirlenmeye bağlı verimi düşen kombileri düzeltmede etkin adım olan kalorifer içindeki pis birikintileri temizlemektedir. Bakımı fazla zaman almaz yalnız çalışma verimliliği uzun sürmektedir. Aylık gelen doğal gaz faturasını az ödeme gibi düşünceleriniz varsa ve bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz. Petek temizliği çamur , tortu ve kirecin doldurduğu hazneleri tertemiz yapmaktadır. Çamurlaşma ve tortu tabakaları peteklere doldukça orada soğuma yapar çünkü sıcak su iletilemez. Petek vanalarını ne kadar açarsanız açın sonuç hiç değişmeyecektir. Bizim yaptığımız ise kanallardaki tüm kirli kısımları bazı testler ile bulmak ve oralarda cihaz haznesi ile aktarılacak solüsyonun ile suda salınmaya başlamaktadır. Hemen buradaki suları alır ve geri peteklere veririz. Bu esnada kirlerin cihaz içerisinde birikmesini sağlarız.

Teşvikiye petek temizliği peteklerin soğuk olmasını çözen firmadır. Kaliteli petek temizliği için kireci, pasın ilaçla çözünmesi cihazın ürettiği basınçlı su ile alınması gerekir. Her tür petek sisteminde kullanılabilir ve soğuk petek şikayetinde ki ılıklığın nedeni maddelerin kombi gibi sistemleri tıkamasına engel olarak cihazımızda birikmesini devir daim süresi olarak bir saat gibi çalıştırılması ile elde edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55