küçükçekmece tevfikbey petek temizliği

Küçükçekmece Tevfikbey petek temizliği firması olarak peteklerin soğumasına sebep olan atıkları bulundukları yerden almak için kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Petek temizleme cihazımızı ustalarımızın kullanımına sunmuş bulunmaktayız ve bu sayede ısınma işlemlerinde verimin artacağını kesin olarak söyleyebiliyoruz. Peteğin kirlenmesinin asıl nedeni kireç, pas ve çamur gibi maddelerdir. Bu söylediklerimiz petek dışına pek çıkmaz. Suyun peteklerden alınma işlemlerinde bile kalorifer içlerinde bu atıklar durur ve oralara iyice yerleşir. Su eklendiği zamanda özellikle söylemek istediğimiz şey sulardaki kirlilik oranı da fazlaysa ısıtıp tekrar soğutulan petek içindeki bu maddeler tekrardan açığa çıkacaklardır. Genelde kireç birikmesi çoğunlukla olur ve bununla birlikte pas miktarı da artarsa çürümeler boy gösterecektir. Böyle bir durumda tahmin ettiğinizden daha fazla masraf meydana gelebilir. Sadece iki sene bir kez bizlerden bu hizmeti alın ve tekrardan rahatça ısınmanızı sağlayalım.

Tevfikbey Robotla Petek Temizliği

Tevfikbey petek temizliği bulunduğunuz yerdeki kalorifer sayısına göre sizlere fiyat vermekteyiz ve isterseniz numaralarımızdan bizlere bilgi vererek hemen personellerimizden yardım alabilirsiniz. Kış aylarında İstanbul soğuk bir il olduğu için sadece petek havasını alma işlemi ile bir fayda alamayacağınızı söylemek isteriz. Uzun zamandır aynı yerde ikamet ediyor ya da çalışıyorsanız petek temizliği hizmetini en son ne zaman aldığınız çok önemlidir. Bizim vermiş olduğumuz bu servis ile iki sene boyunca verim devam edecektir. Bu hizmetten sonra petek dereceleri çok yavaş gerileme gösterecektir. Tabi ki de her kalorifer için böyle bir genelleme yapamayız. Eski ya da yeni tip petek fark etmeksizin ikisinde de iyileşmeler olacaktır. Peteklerden çıkan kirleri görmenizi tavsiye ediyoruz.

Küçükçekmece Tevfikbey petek temizliği özel cihazlar ile fazla fiyatlar oluşturmadan kaliteli işçilikler ile işlemlerimizi yapmaktayız. Peteklerdeki soğumaları azaltmak ve daha da ısınır hale getirmek için bu hizmeti almanızı önermekteyiz. Bu tür problemleri kökten çözmek için bu çalışmaları kesinlikle almalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55