suadiye petek temizliği

Suadiye petek temizliği firması olarak ısınmayan peteklerin içerisinde biriken yabancı atıkları petek temizleme makineleri ile hızlıca temizlemekteyiz. Soğuk kış günlerinde evinizi ısıtmayan peteklerin çerisinde zaman içerisinde kireç, tortu ve çamur birikir. Bu kireç ve tortuyu petek temizliği yapılmadığı sürece peteğin içerisinde birikir sertleşir ve sıkışır. Peteğin üst ve orta kısımlarının ısıtılmamasına sebep olur ve yüksek doğal gaz faturası bedeli ödemenize sebep olur. Kombinin ayarından sıcaklık seviyesini en üst getirseniz bile alacağınız verim çok az olur. Hem de az enerji kullanarak çok para ödeyebilirsiniz. Biz bu sıkıntıdan kurtulmanız için İstanbul’un her ilçesinde araç barındırarak her çağrıya hemen gitmek için çaba göstermekteyiz.

Suadiye Petek Temizleyen Tesisatçı

Kadıköy Suadiye petek temizliği peteklerin içerisinde var olan su ısınınca petek içerisinde bulunan kireç ve diğer maddeler yukarıda da söylediğimiz gibi petek yüzeyine yapışır. Suyun peteğin içerisinde devir daimi engellediğinden dolayı suyun yeterince dolaşımını sağlayamadığından ısıtma alanında ihtiyaç duyduğunuz ölçüde ısınma olmadığı görülmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelindiğinde kombinin sıcaklığı arttırılsa bile sadece daha fazla enerji harcanmış olunacaktır. Kombi petek temizleme işlemi için bizi aradığınız zaman gerekli olan tüm bakım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Makineli petek temizliği sayesinde peteğiniz kireçlenme olmadan önceki peteğin ısısından daha fazla ısıya ulaşacaktır. 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde petekleri emin ellere teslim edebilirsiniz.

Suadiye petek temizliği dikkat edilmesi gereken bir noktada temizlik sonrası kombi tahliye boruları ve filtrelerinin mutlaka kontrol edilmesi ve temizlenmesidir. Petek temizliği işinde uzman olan firmamız buna dikkat etmektedir. Ancak işinde profesyonellikten uzak olan kimi kameralı tesisatçılar bu detaya dikkat etmemekte olduğundan petek temizleme sonrası ısınma daha da azalabilmektedir.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55