sülüntepe petek temizliği

Sülüntepe petek temizliği yapan tesisatçı firmamız ilerleyen zamanla peteğin içerisinde biriken tortu , kireç ve çamurlaşmayı özel makineli cihazlar ve petek temizleme kimyasalları ile temizlemektedir. Firmamız petek temizliğini teknolojik cihazlar kullanarak yapmaktadır. Petek temizliği yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus vardır. Petekler ısıyı az iletiyorsa , peteklerin altı ısınıyor üstü ısınmıyor ise , kombi sürekli arıza yaşıyorsa ve kullanımınızdan daha fazla ücret ediyorsanız petek temizleme ile ilgilenen bir firmaya başvurmanız gerekmektedir. Ancak şunu bilmelisiniz ki ısıtma sorunu sadece peteklerden dolayı değil kombi tesisatının yetersiz olmasından da kaynaklanıyor olabilir.

Sülüntepe Petek Temizleme Makinesi

Pendik Sülüntepe petek temizliği kombilerimizin peteklerinin sudan kaynaklı olarak içerisinde tortular , kireçlenmeler ve çamurlaşmalar oluşabilir. Bu gibi sorunların olmasıyla peteklerde ısı problemi meydana gelmektedir. Petek temizliği firmamız temizleme makineleri kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmaya çalışır. Bu makineler peteklere zarar vermeden kullanılır. Herhangi bir peteğe veya kombi tesisatına bağlanan temizleme makinesinin su haznesine bir miktar su konularak suyun peteklere dağıtılması sağlanır. Bu petek temizleme makinesi suyu peteklerin içerisinde çalkalama ve devir daim işlemleri ile kirlerden arınmasını sağlar. Bu işlemden sonra makinenin içerisinde petek temizleme kimyasalı konulur ve peteklere  dağıtılır. Kimyasal peteklere dağıtıldıktan sonra peteklerin vanası kapatılır. Her petek daha sonra tek tek açılarak temizleme makinesi çalkalama yapılır. Bu işlemden sonra peteklere kombiden su verilerek ısı sorununun ortadan kalkıp kalmadığını kontrol edebiliriz.

Sülüntepe petek temizliği yapan firma ile petek temizleme hizmeti alırken garanti verdiğinden emin olunuz. İşlerini garantili yapan firmalar güvenilir firmalardır. Peteğin ısınma sorununun nereden ve neden kaynaklandığını size net şekilde söyleyebilecek firmaları tercih etmeye özen gösteriniz. Yanlış firmaların yaptığı yanlış işlemler kombinin tesisatına ve peteklere zarar verebilir. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55