şişli duatepe petek temizliği

Şişli Duatepe petek temizliği firması olarak ısınma tesisatında biriken kireç ve tortu gibi maddeler yüzünden ısınmayan kaloriferleri petek temizleme servisimiz ile temizlemekteyiz. Kimyasal ilaçlar ile kalorifer için fazlasıyla önemli olan kirlenmelerin arındırılması işlemini yapmaktayız. Banyodaki bir peteğin sökülmesi ve havlupan kısmına gidiş dönüş olmak üzere kaloriferleri temizleyebilecek cihaz hortumlarının takılması bu işlem için yeterlidir. Bazen kombi o da yoksa direkt peteğin kenarından da yapılmaktadır. Kirli su hemen dışarı alınır ve atılır. Ardından kimyasal ilaç eklenir ve biraz su ile bu yapılırken içteki kanal atıklarının zayıflaması sağlanır. Su berraklığı ve tortu gibi maddelerin gelmesinin azalması ve durması gibi süreçlerle zaten bu anlaşılır. Peteklerin tamamen temiz su ile dolması sağlanırken, farklı bir kimyasal ekler ve metal için aşınmalara karşı koruma yaparız.

Duatepe Petek Temizleme Fiyatları

Duatepe petek temizliği kaloriferlerdeki suyu arıtma makineleri ve kimyasal ilaç eklemeleri ile güçlü bir temizlik yapabiliriz. Konut içerisinde kaç kalorifer olduğu fark etmeyip, bize sayılarını vererek ücretini de telefonda öğrenebilirsiniz. Garanti süreleri veririz. İşlemden sonra faturanızı sizlere verebiliriz. Deneyimli ustalarımız sayısız kere gerek kalorifer kenar girişi veya zemine döşenen petek panellerini temizlemede, havlupan girişlerine yönelik takılacak makineler ile tam anlamı ile kirleri sularla aynı anda çekebilir ve arıtabilir. Kirli yapıları cihaz içindeki bir bölümde birikmesinden dolayı tuvalete dökülmesi ile yok edilir. Amacımız kir içinde kalan, aylardır soğuk kalan kaloriferlerdeki ısınma problemlerini temizlik yaparak ortadan kaldırmaktır. Sıcak su peteğe geçer ve sırası ile sonraki kısımlara da hızlıca ilerler.

Şişli Duatepe petek temizliği petek bakımlarını yaparken tesisat ısınma garantisi vermekteyiz. Doğal gaz tüketim miktarından şikayetiyseniz bu teknikleri sizlere şiddetle öneriyoruz. Sonuçta havaların soğuk olduğu aylarda petekleri kullanırsınız. Sert kış aylarında bile iyi ısınacak kaloriferleri elde etmek zor değildir. Sizlere anlattığımız tekniklerin ömürleri ise iki seneye yakın sudaki berraklığın, su iletim kalitesinin olacağı şeklindedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55