küçükçekmece sultan murat petek temizliği

Küçükçekmece Sultan Murat petek temizliği servisimiz peteklerin içinde biriken maddeler yüzünden ısınmayan kaloriferleri robotlu petek temizleme hizmeti ile temizlemektedir. Kireç, tortu ve pas gibi maddeler içinde kalmış kaloriferleri zararsız bir şekilde temizlenebilir duruma getirmekteyiz. Sıcak suyun ulaşmadığı kısımlar soğuk bir şekilde kalır yani tam olarak ısınmaz. Kaloriferdeki havayı alma işlemi yapılmamışsa, petek suyundaki kireç fazlasıyla birikmiş ve temizleme işlemleri yapılmamış ise bu sorunlar artarak devam ediyorsa sorun zaten ortadadır. Hemen soğuk kalan yerlere termal kameralar ile bakarız. En sorunlu olanları hemen buluruz. Onlar için tek tek cihazı bağlayabilir ve soğuyan kaloriferlere ilaç ile temizleme işlemini başlatırız. Yabancı maddeler ve aşırı kirler de olsa hepsinin kablo ile suları çekip, arıtıp, kirli tabakaların cihazda kalmasını sağlarız. Cihazı zaman zaman tuvalet içine dökebilir ve yeniden çalıştırırız.

Sultan Murat Petek Temizleme Fiyatları

Sultan Murat petek temizliği kombi petek temizleme amaçlı içi çamur ve kireç dolan kalorifer sularını temizleme işlemleri yapmaktayız. Sıcaklığı artan petekleri elde etmek için kombinin ayarının daha fazla açılmasına gerek yoktur. Kombi ekranında zaten yüksek olan rakamlar varken petek ısıları düşük ise orada anormallik vardır. Bu sorunların çözülmesi için termal cihaz ile peteklerde araştırma yapılır. Kaloriferler sökülmeden hortumlar ile peteklere doğru açılar ile sızdırmadan bağlantı kurulur. Özel petek temizliği kimyasalları sırf kaloriferdeki oluşumlar için yer almaktadır. Kaloriferlere aktarılır peteklerin ısınmaması sorunları olsun oralarda ki yabancı maddeleri un gibi formlara dönüştürülür. Makine ile suyu alırken o maddeleri tekrar peteklere geçmeyecek şekilde filtre haznesinde takılmasını sağlarız.

Küçükçekmece Sultan Murat petek temizliği kaloriferin üstü ışımıyor gibi sorunlarda kesin sıcaklık üretici hamleler yapmaktayız. Kalorifer altlarında biriken kireçlerin temizlenmesi, makine ile kaloriferdeki yabancı maddelerin alınması işlemlerinin sonrasında kombinin petekleri daha az doğal gaz ile ısıtması gibi adımları gerçeğe dökebileceksiniz. Kışın ısınmayan odalar için tesisat firması ile peteklere bakım yaptırılması dahil tüm işlemlerimizden yararlanmalısınız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55