ataşehir barbaros petek temizliği

Ataşehir Barbaros petek temizliği işlemlerinde temizlik işleminden başlayıp bitene kadar peteklere hiçbir zarar verilmeden robotla petek temizleme hizmeti veriyoruz. Petek temizleme özel kimyasal ilaçlarla makineler yardımıyla temizliğinin yapılmasıyla gerçekleşir. Peteklerin temizliğinin yapılmasıyla petek sıcaklığı istenilen seviyeye çıkmaktadır. Peteklerin temizliğinde evde uygulanacak uygulamalar da vardır. İlk olarak kombi kapatılarak içerisindeki su boşaltılmalıdır. Sonrasında peteğin içerisine tazyikli su verilerek devam ettirilmelidir. Temizliği yapılan peteğin temiz suyu vermesi beklenir. Temiz su aktıktan sonra kombinin çalışması için vanalar açılır. Kombiye su verdikten sonra peteklerin havası alındıktan sonra kombi çalışır duruma getirilmelidir. Böylelikle gelen ısıdan daha fazla verim alınır.

Barbaros Petek Temizleme Servisi

Ataşehir Barbaros petek temizliği binada ısınmayan ve sıcak hava vermeyen petekler için kirli kalan kısımları temizleyebiliriz. Peteklerin içini açıp bakma imkanımız yoktur. Dışının ne kadar temiz olduğu etkin ısınma için çok önemli değildir. Bir parça alınacak su ile kirlilik oranına bakabilir, yüzey ısılarına cihaz ile karşılaştırma yapabilir hatta özel kimyasal ilaçlar ile tüm peteklerde tıkanma yapan kireç ve pasların temizlenmesini sağlayabiliriz. Petek kenarından pis suyun akmasını engelleyecek türde adımlar da atarız. her şey tam olarak kontrol altında olacaktır. Odalardaki petekleri tasarruflu ısınmasını sağlamak için petekteki sıcaklığın her alana eşit dağıtılması gerekiyor ve bunu da başarmanın formülü suyunun tertemiz olmasından geçmektedir. Bunun için ise cihaz bağlayıp kirliliği akmak gerekir. Yalnız kimyasalların sıkışan kir ve tortuların açığa çıkması, zayıflaması gibi işe yarayacak yöntemleri vardır. Bunun etkisi yarım saat gibi kısa sürmektedir. Güçlü su motorları ile tahliye başlatılması ve bunların cihazlarımızda filtrede takılmasını sağlıyoruz.

Ataşehir Barbaros petek temizliği özel makineler ile fazla ücretler oluşturmadan kaliteli işçilikler eşliğinde işlemler yapılmaktadır. Tesisat soğumalarını azaltmak, düzeltmek ve daha ısınır hale getirmek zaten olacağı gibi zemindeki peteklerin veya duvardaki peteklerin doğal gaz tüketimini azaltmak ve verimliliğini arttırmak gibi sayısız işlemleri sunmaktayız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55