gülbahar petek temizliği

Gülbahar petek temizliği firması olarak petek tesisatındaki atıkları ve iç kısmındaki tozları almak için makineli petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Özel kaliteli temizlik sıvılarımız ve ekipmanlarımız ile kaloriferlere bakım yapmaktayız. Konutlardaki sıcaklığın düşmesinin önüne geçmek için kaloriferdeki ısı değerini yükseltmek gerekir. Bunun için de kombinin derecesini yükseltmek pek mantıklı değildir. Kombinin derecesi çok yüksek olsa bile zor ısınan kaloriferler için aynı şekilde devam etmeniz doğal gaz harcamalarında üst sınıra yaklaşmanız anlamına gelecektir. Bizler ise kimyasal ilaçlı makinemizdeki sıvı haznesine ekleriz. Biraz su ilavesi yapar ve havlupanın giriş kısmından kalorifere geçişini sağlarız. Devir daim devam ederken suyun devamlı kaloriferlere girip tekrar çıkmasını sağlarız. Bu arada da cihazımızda pas ve kireç gibi cisimler birikecektir. Bu da peteklerin daha fazla ısınmasına yardımcı olacaktır.

Gülbahar Petek Temizleme Ustası

Şişli Gülbahar petek temizliği kirlenen kaloriferi temizlemek için bir tane makine yeterli olacaktır. Kaloriferden alınan pis sular ile geçen çamurlar ve onları arıtarak tekrar kalorifer içerisine gönderecek kabloyu aynı petek sistemine bağlarız. Makinemizi taşımadan tek bir yerden işlemleri uygularız. Dairenizdeki petekleri açık konuma getirir ve havlupan ile sadece istediğimiz yere erişim sağlarız. Geriye kalanları ise bu çalışmanın ardından uygularız. İlk zamanlarda içteki kirli sulardaki atıkların alınmasını takip ederken ardından eklenecek kimyasal ilaç ve yarım saat içinde sert ve yumuşak kıvamdaki diğer maddelerin de çözünerek alınması daha da kolaylaşacaktır. Makinemizde belli kapasiteye sahip filtre kısmı vardır ve bunları tuvalet içine dökerek tekrar kullanımını yaparız.

Gülbahar petek temizliği içi atık dolan petekleri zararsız olarak temizlemekteyiz. Kalorifer içinde maksimum temiz olsa bile içindeki kirlenme nedeni ile yine ısınmayacaktır. Biz bu sorunu ortadan kaldırırız. Tam kapasite olacak şekilde doldurur, ayrıca kaloriferde yabancı madde yavaşlatıcı sıvılar ilave ederiz ki tamamen sorunsuz iki sene geçirin diye bunları uygularız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55