eyüp islambey petek temizliği

Eyüp İslambey petek temizliği firmamız petek tesisat boruları içerisinde biriken yabancı maddeleri almak için kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Ev ve ofis gibi yerlerde soğuma yapan kaloriferlerin iç kısımlarında biriken kireç, tortu ve çamuru kaloriferlere hiçbir şekilde zarar vermeden temizleyen firmayız. Kaloriferler gün geçtikçe daha demin saymış olduğumuz nesnelerden biriktirir. Bu nesneler kaloriferler temizlenmediği zaman içerisinde daha fazla büyümeye devam eder. Bu büyüme ardından kaloriferler artık sıcaklık vermez hale gelir. Maddeler kaloriferin altına düşerek tesisatta dolaşan sıcak suyun kaloriferin bütün alanlarına geçmesine engel olur. Bunun sonucunda ise fazladan enerji tüketerek daha az verim almış olursunuz. Bu enerji tüketimi de çok fazla olduğundan maddi açıdan fazla bir doğal gaz faturası ödemiş olursunuz.

İslambey Petek Temizleyen Tesisatçı

İslambey petek temizliği cihazları ile kaloriferleri sökmeden temizleme yapan tesisat servisiyiz. Cihazlarla yapılan kombi petek temizleme servisinde kaloriferlere hiçbir türlü zarar vermemekteyiz. Çünkü robot makineler kaloriferlerin yerinden oynatılmadan temizlenmesinde yardımcı olur. Cihazımızı havlupana yoksa da banyodaki kalorifere bağlarız. Bağlanan makinenin haznesine su ilave edilerek basınçlı halde kaloriferin içerine gönderilir. İçteki maddelerin kaba pisliği alınarak kaloriferden atılır. Bu işlemler başlamadan önce kaloriferin içerisinde hava olup olmadığı kontrol edilir. Ardından kalorifer vanaların açık hale getirilerek cihazın yine su konulan haznesine kimyasal ilaç ilave edilerek petek içerisine gönderilir. Bu kimyasalı dökme amacımız ise kaloriferin içerisinde biriken çamur, kireç ve pas gibi nesnelerin tekrardan oluşmasını geciktirmektir. Kimyasallı devir daim sona erdikten sonra normal şebeke suyu ile çalkalama yapılarak işlemler sonlandırılır. Bütün kaloriferlerde bu işlemler sıra sıra devam eder. Kombide ise genel bir temizlik yapmadan sadece altındaki filtre kısmında temizlik yaparız. Genel olarak temizleme istiyorsanız kombinizin kendi yetkili servisinizi aramanızı öneriyoruz.

Eyüp İslambey petek temizliği işlemlerinden sonra garanti süreleri sunmaktayız. Temizlik işlemlerini diğer firmalara göre uygun ve daha kaliteli olarak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sizlerde bu indirimli tekliflerden yararlanmak istiyorsanız sitemizdeki numaralardan bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55