sultançiftliği petek temizliği

Sultançiftliği petek temizliği yapan makineli ilaçlı şekilde sökmeden petek temizleme tesisatçı usta servisi 25 TL adet başı fiyatımız vardır. Ayrıntılı bilgi için 0551 231 83 55 den bizi arayabilirsiniz tesisatın içinde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşma ısınma problemlerine neden olur ileride kombinin bozulmasına dahi yol açabilir fazla vakit kaybetmeden önlem alın.

Her temizliğin bir yolu yordamı var bulaşık makinesinin makinesi ve deterjanı var aynı şekilde çamaşır makinesininde sonuç olarak petek temizliğininde bir makinesi ve temizleme kimyasalı vardır. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

Sultançiftliği Petek Bakımı

Sultançiftliği petek temizliği sökmeden petek toz temizliği yapan servistir. Petek toz temizleme kuru buhar makinesi ile yapılması gerekir. Petek içi toz temizliği yapılmazsa her ısınma sırasındaki havalanma esnasında sıcak hava ile birlikte toz öbekleri yükselir ve solumanız ile sağlıksız koşullar oluşturur. Petek içindeki tozları kirletmeden, sökmeden, kırmadan alan cihaz kuru buhar makinesi ve petek zeminine serilecek küçük bir branda ile etrafa toz öbeklerinin dağılmasına engel olacak şekilde işlemler oluşturmaktayız.

Sultançiftliği petek temizleme kalorifer peteklerine zarar vermeden suyunu değiştiren firmadır. Petekler sürekli hava yapıyor ise kenarından alınabilir. Su çekilip, ilave edilebilir. Fakat kireç, pas tabakaları bu şekilde alınamaz. Yapışmış ve oldukça geniş alan kaplamışlardır. Sıcaklığın oluşmasında birere engeldirler. Petekte doğru reglaj ayarı yapılmış olsa bile verim alamazsınız. Yapılması gereken cihazımızdaki 16 litrelik su tankına temizleyici sıvı solüsyon takıp, hortum ile petek bağlantılarını yapıp, ana bir bölgeden veya tek tek sistemi yıkamaktır. Yıkama sırasında tüm oluşum ve kir alanları cihazımızda birikir ve güçlü devir daim işlemleri ile bunu başarmaktayız. Sizler de ortalama iki seneye bir bu türde adımları petek tıkanıklığı kiri açan, temizleyen firmamızı arayarak alırsanız %40’a kadar ısı verimliliği, doğal gaz faturasının daha az, ucuz gelmesini sağlama gibi pek çok artı özellikleri kapabilirsiniz.

Sultançiftliği petek temizliği kalorifer peteklerinin su kaçıran yerini kırmadan onaran firmadır. Özel kapatıcı, petek onarıcı kimyasal sıvılar ile tamamen sızıntıyı durdurabiliriz. Basınç testi ile nerede sızıntı olduğunu görebilir kalorifer peteği su kaçağını garantili onarım işlemlerini yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55