ayazağa petek temizliği

Ayazağa petek temizliği yapan makineli tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 tir sökmeden petek temizleme işlemlerini ilaçlı olarak yapmaktayız. Çözüm Merkezi e-petektemizligi.com internet sitesi üzerinden ulaşan müşterilerin ev ve iş yerlerine servis vermektedir.

Sektörde 1998 yılından günümüze petek temizleme servisi veriyoruz Ayazağa petek temizleme şubemizi arayarak aynı gün içinde kombi bakım ve petek temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Ayazağa Petek Bakım ve Kombi Temizliği

Ayazağa petek temizliği petek araları, dışı toz temizliği yapan tesisatçıdır. Petek arası toz temizliği, buharlı temizlik cihazı ile yapan firmayız. Su ile yıkama, bez ile silme veya elektrikli süpürge gibi işlemlere hiç gerek yoktur ve faydası da tam bulunmaz. Fakat kuru buhar hiçbir zedeleme de bulunmadan petek ızgarasındaki kirleri, tozları hiçbir yere de dağıtmadan, peteğin altına serilecek olan branda da kalmasını sağlar ve sağlıklı hava solumuş olursunuz.

Ayazağa petek temizliği petek tıkanıklık açan makinesi olan firmadır. Petek tıkanıklığı nasıl anlaşılır? Petek ısıtma sistemi, kaloriferi soğuk, ılık ise yeni petek fiyatlarına bakmanıza gerek yoktur. Türü ne olursa olsun termosifon petek ısıtma, cihaz, merkezi, yerden ısıtmalı, sobadan petek ısıtma dahil gelişmiş solüsyonlu bir makine ile basınçlı suyun peteklere gönderilmesi ve arıtılmasını yapıyoruz. Kirli suyun sürekli petek içinde devir daim sırasında içindeki maddelerin dikkatli bir şekilde petek içindeki kirleri alan makinemizin filtre kısmında durmasını sağlıyoruz. Petekler soğuk, kalorifer petekleri ısınmıyor gibi sayısız durumlarda o ılık kalan bölgelerdeki kireç, pasın tamamen alınmasını sağlıyor ve özel koruma sıvısı ile yeni kireç oluşumunun azalmasını sağlıyoruz. Bu sayede bireysel kombili evde peteklerin ısınması için yüksek sıcaklıklarda kombinizde ayarlama yapmanıza gerek kalmaz ve peteklerde güçlü bir sıcak hava üfleme sistemine sahip olursunuz.

Ayazağa petek temizliği petek sıcaklık ayarı yapan firmadır. Kombi petek sıcaklığı kaç derece olmalıdır? 60-70 derece gerçekten yüksektir. İdeali 40 derece civarında yer almalıdır. Bu rakamı düşürmekte elinizdedir. Tertemiz tesisat, eksiksiz tasarlanan ısıtma birimi, cihazda arıza olmaması bu avantajları yani daha ucuza ısıtma işlemlerini lehinize çevirebilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55