levent petek temizleme

Levent petek temizleme firması olarak peteklerin iç kısmında biriken yabancı atıkları petek temizliği makineleri ve ilaçları ile temizlemekteyiz. Kış mevsimlerinde daha sıcak ve maddi açıdan sıkıntısız bir dönem geçirebilmeniz açısından büyük önem taşıyor. Öyle ki kaliteli bir şekilde sizlerin petek ve kalorifer boru sistemlerinin iç kısımlarındaki bütün pas ve kirin çözülmesini sağlayacak bir işleyişle ilerleriz. Bilindiği üzere ısı ile buharlaşma boru içlerinde kendisini en fazla ön plana çıkartacak olan unsurlara dönüşebilir. Bu anlamda bakıldığında ise peteklerin her bir noktasını kesintisiz bir şekilde temizlemek ve anı anına sorundan kurtarmak da her zaman önem taşıyacak bir hal alır. Hal böyle olunca da zaten petek temizliğindeki pek çok hususu değerlendirici bir firma olarak ilerlemekteyiz. Yani bizler baştan savma değil, titiz ve her bir noktayı göz önüne alarak ilerleyecek hizmet vermeyi hedef edinmiş durumdayız. Bu durumun sonucunda da petek temizliği işlemlerinde %100 başarı ve kaliteli sonuçlar da kaçınılmaz olmaktadır.

Levent Petek Temizleme Servisi

Beşiktaş Levent petek temizleme peteklerdeki soğuma nedenlerini araştırmak, onarmak ve düzeltmek için çalışmalar yürütmektedir. Isıtma sorunu olan petekleri onarmak için yalnızca sıvı kapalı ambalajda gelen ürünleri kullanırız. Peteklerdeki boruları kesmeye gerek olmadan içindeki tüm pislikleri bu ürünler açığa çıkartacak etkileşimlerde bulunmaktadır. Petek temizliği çamur gibi kirlerin contaları, plastik ve metal parçaları aşındırdığını ve sırf soğuma sebebi olmadığını belirtmek ister. Hatta bir vakit sonra peteklerden akan suları bile görmeniz mümkündür. Kireç faktörü zaten su doldurup, boşaltılması veya ısınması sırasında ortaya çıkmaktadır. Peteklerin yarısının soğuk olması gibi vakalarda bile birkaç hortum bağlayarak o kirli yapıdaki suları alırız. Cihazda kısa bir süre kalmasını sağlar ve hemen geri peteklere göndeririz. Tabi ki ilk aşamada petek kirlerini sökecek kimyasallar kullanırız. Cihaz filtresi çok sayıda maddeyi alabilecek kapasitede yer almaktadır. Peteklerdeki çamurları temizlemenin en iyi yolu budur. Bu sıcak suyun petekten tam anlamı ile geçmesi ve evin en uzak odasındaki peteğin bile iyi ısınması için yapılması gereken etkili bir tekniktir.

Levent petek temizleme kirlenen petekleri zararsız temizlemektedir. Petek içinde maksimum temiz su olsa bile içindeki kirlilik nedeni ile yine ısınmayacaktır. Biz bu problemi ortadan kaldırırız. Tam kapasite su doldurur, ayrıca radyatörde korozyon engelleyici, durdurucu, metali eritmeyecek hatta koruyucu sıvılar enjekte ederiz ki tamamen sorunsuz iki sene geçirebilin diye bunu uygularız. Levent petek temizliği firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55