yeşilköy petek temizliği

Yeşilköy petek temizliği yapan firma olarak ev ve iş yerlerindeki peteklerde biriken kireç , tortu ve pası petek temizleme kimyasalları ve makineleri ile temizlemekteyiz. Evlerimizde kullanılan peteklerin zamanla eskimesi , çok kullanılması veya suyun yapısından dolayı arızalanmakta ısıtmama sorunuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan petekler içim öncelikle yapılması gereken peteklerin içinde hava olup olmadığına bakılmalıdır. Peteğin içerisinde hava varsa boşaltılmalıdır. Havası boşaltıldıktan sonra bile ısıtma sorunu yaşatan peteğiniz varsa içerisinde çokça kireç ve tortu birikmiş demektir. Peteklerin içerisinde oluşan tortular ve kireçlenmeler peteklerin istediğiniz ısıyı vermesine engel olur.

Yeşilköy Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Bakırköy Yeşilköy petek temizliği yapan firmamız petekleri petek temizleme makineleri ile temizler. Petek temizleme cihazları kombiye ve peteklere zarar vermemektedir. Biz bu makineleri kullanarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaya çalışmaktayız. Bu makineler hiçbir yere zarar vermeden kullanılır. Herhangi bir yere ve kombi tesisatına bağlanan temizleme makinesinin haznesine bir miktar su konulur ve suyun peteklere dağıtılması sağlanır. Bu temizleme makineleri suyu peteklerin içerisinde çalkalayarak devir daim işlemi ile kirlerden arınmasını sağlar. Bu işlemlerden sonra petek temizleme robotuna kimyasal ilaç konulur ve peteklere dağıtılır. Petekler tek tek açılarak temizleme makinesi ile çalkalama yapılır. Bu işlemlerden sonra ise kombiden peteklere su verilerek ısı sorununu ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol ederiz.

Yeşilköy petek temizliği detaylı ve yoğun çalışma aşamalarımızda evinizin içerisinde zarar oluşturmamaktayız. Kimi firmalar bu işi yaparken temizleme aşamasında çıkan pis suyun etrafa yayılmasına engel olamazlar. Bizler ise tamamen tizi bir şekilde ilerlediğimiz için böyle bir durumun her zaman önüne geçeriz. Her daim detaylı ve sistematik ilerleteceğimiz işlemlerimiz sayesinde de verimli olanakların her birisine rahatlıkla erişmiş olacaksınız. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Hepiniz için şimdiden güzel bir kış mevsimi geçirmenizi dileriz. Bu aşamalarda her zaman iyisini sunacağımızdan şüpheniz kesinlikle olmamalı. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55