tuzla postane petek temizliği

Tuzla Postane petek temizliği servisi olarak peteğin içerisinde ve kombinin filtresinde biriken yabancı atıkları bulundukları yerden almak için kombi petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Paslanma şikayeti olan ve petekteki kirli suların dışarı akması durumlarında kapatıcı sıvılar kullanmaktayız. Genelde on dakikada sonuç alınabilecek petek suyu kayıplarını durdurmak için her zaman kullanmaktayız. İçi son derece farklı maddeler ile dolu olan peteklerin kirlilik seviyelerine ve sıcaklıklarına bakarız. Kenarından alınacak bir miktar su ve termal kamera ile sıcaklıklarına bakılması ile en çok sorunlu olanlara kenarında bir ağlantı oluşturarak oradaki pisliklerin az önce anlattığımız gibi çözelti kıvamına gelmesi ve cihaz ile çekilmesi sağlanır. Çektiğimiz petekteki sudur ve bu esnada filtre kısmına maddeler takılır ve geri sistemlere dönmez. Sudaki koyu renk gidere açılmaya başlayacak ve biz temiz duruma gelinceye kadar işlemlere devam edeceğiz.

Postane Petek Temizliği Ustası

Tuzla Postane Mahallesi tesisatçı zamanla içteki berrak suyun, mat ve simsiyah kıvama gelmesi ile sorunların büyüdüğüne işaret etmek istemekteyiz. Kenar kısmından bir bardak suyu alın ve petekteki suları kontrol edin, kendinizde göreceksiniz. Bizim amacımız ise bağlantı kurulacak bir cihaz ile içteki tüm birikintilerin arındırılarak ve çözeltilerin kimyasal eklenmesi ile küçücük formlara dönüşmesini sağlayarak dışarı almaktır. Peteklerdeki su arıtılırken evin, ofisin kirlenmesi olur mu? Bu kesinlikle olmaz, çünkü biz tüm önlemleri alacağız ve özellikle suyu dışarı sızdırmayacak şekilde bağlantıları yapmaktayız. Teke tek petek ve cihaz bağlantısı veya havlupan girişi ile erişim sağlanacak tüm petekler veya zemindeki sistemler için peteğe erişim sağlanır ve kirlilik seviyesi çekilecek bir miktar su ile anlaşılır ve ardından oraya sıvı kimyasal yani petek kirlerini çözelti durumuna getirecek ürün eklenir. Devir daim önemli bir adımdır ve sudaki tüm pislikler arıtılır cihaz içinde kalır, bunu da atık sistemlerine göndeririz.

Postane Mahallesi tesisatçı işlemlerinde peteğin her kenarı eşit ısınmalıdır. Bunun için petek kenarına bağlantı kurulacak olan temizlik cihazımıza yeterince kimyasal ekleriz. Suyu cihaz ile çekeriz. Bu esnada tüm oluşumlar su ile birlikte gelecektir. Hızlı devir daimin sonucunda çok geçmez ve filtre kısmı petek atıkları ile dolmaya başlar. Cihaz haznesinden çıkartır ve evde herhangi bir sıhhi kanal içine göndeririz. Çalışma esnasında siyah olan suyun açılmaya başlayacağınızı özellikle görebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55