adnan kahveci petek temizliği

Adnan Kahveci petek temizliği firması olarak bazı kısımları ya da tamamı ısıtmayan petekleri tekrardan eski ısına döndürmek için cihazlı petek temizliği servisi vermekteyiz. Peteklerin içerisindeki açık renkli suyun zamanla koyu kıvama gelmesi ile problem büyümektedir. Peteğin kenarından biraz su alın ve kaloriferdeki suların kontrol edin bunu kendiniz de göreceksiniz. Bizim asıl amacımız ise makine ile petekler arasında bağlantı kurarak içerdeki tüm maddeleri arındırarak ve kimyasal ilaç eklemesi yaparak maddeleri küçük kıvama getirip dışarı alınmasını sağlamaktır. Kalorifer temizliği yapılırken yapılan işlem boyunca bir kirlenme olmaz. Bunun için önlemlerimizi alıyoruz ve pis suyun sızmayacağı şekilde hareket etmekteyiz. Direkt petekten veya havlupan kenarından sisteme erişim sağlarız ve kirlilik seviyesini çekilecek biraz su ile anlarız. Sonrasında sıvı kimyasal ekleyerek kirleri ufak kıvama getirir ve petekten tuvalete dökeriz.

Adnan Kahveci Petek Temizleme Fiyatları

Beylikdüzü Adnan Kahveci petek temizliği boruları dolu olan peteklerdeki maddelerin yalnızca çözünmesi işlemini yapmamaktayız. Daha demin anlattığımız gibi petek kenarından bir hortum aracılığıyla sıvı temizleme ilacı yerleştiririz. Bu işlemden sonra ise o kimyasal ilaçlar çözünür ve kaloriferde üstte olan soğukluk diplere çökmeye başlar. Bu işte eksik bir çalışmadır. Kaloriferin her kenarı eşit şekilde ısınmalıdır. Bunun içinde kalorifer kenarına bağlantı kurarız ve makinemize kimyasal ilaç dökeriz. Suyu da makine ile çekeriz. Bu sırada tüm bu maddeler su ile beraber makinemize gelecektir. Hızlı bir çalkalama sonucunda çok geçmeden ve makinemizin haznesi kalorifer atıkları ile dolmaya başlar. Sonrasında makinemizin filtresini çıkartır ve tuvaletin içerisine dökeriz. Çalışma sırasında koyu olan su açılmış olacaktır.

Adnan Kahveci petek temizliği kaloriferlerdeki kirliliği ve arıza durumunu ortadan kaldırmaktayız. Dairelerde peteğin ısıtmama sorununu ortadan kaldırmaktayız. Kaloriferlerin ılık kalması ve ısıtmaması gibi pek çok sorun işlemlerimiz sayesinde ortadan kaldıracaktır. Doğal gaz tüketiminde tasarruf yapmanın yolu bu hizmetimizden geçmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55