şerifali petek temizliği

Şerifali petek temizliği firması olarak peteklerin kullanımına bağlı olarak oluşan yabancı maddeleri ilaçlı petek temizliği hizmeti ile temizlemekteyiz. Firmamız en uzaktaki peteği de temizleyen servistir. Evin uzak odasındaki peteğin soğuk, ılık kalması sıklıkla olabilir. Örneğin, peteğin orası ve altı soğuk ise orada hava boşluğu veya kireç, pas gibi maddeler birikmiş olabilir. Peteğin ısı ayarını yapma işlemlerini uygulasanız bile çözüm her zaman mümkün değildir. Peteğin havasını alıyorum petek hala soğuk gibi pek çok durum müşterilerimizin başına gelmiş durumdadır. Fakat bakım makinesi ve kimyasal ilaçlı yıkama sıvısı ile sorunları çözebiliriz.

Şerifali Kombi Petek Temizleme Servisi

Ümraniye Şerifali petek temizliği işlemleri yapılmazsa eğer peteklerin iç yapıları giderek çürüme boyutuna gidebilir. Aslında tam olarak ısınamayan peteklerdeki kalite farklılığı da etkilidir. Oldukça sert ve kalın metallerden üretilmiş eski tip demir dökümlerin ısınması alüminyum olanlara göre daha zor olacaktır. Ayrıca petek markası ve modeli de önemli bir etkendir. Petekleriniz yeterince ısınmıyorsa alt ve üst bölgesindeki sıcaklık farkları iyice kendini belli etmeye başlamışsa bakım saati de gelmiş demektir. Genelde sonbahara girmeden önce yapılmasını öneriyoruz. Petek temizliği gibi işlemlri apartmanın bodrum katında yer alan kazan dairesindeki petek su deposunun yapmasını bekleyemezsiniz. Çünkü sadece su basmak, su çekmek için kullanılan bir ünite olup temizlik amacı yoktur. Ayrıca tüm apartmanın tesisatını temizlemekten bahsediyorsak bunu da gelişmiş cihazlar ile yapmalıyız.

Şerifali petek temizliği biz en üstün şekilde destek olacağız fakat apartmandaki petek su basma tankındaki temiz suyun kaliteli olmasına da dikkat etmelisiniz. Öncelikle sonbahar ayınca doğru içi temizlenmeyen kireç, çamur olabilen bu tanklardaki su apartman tesisatlarına gönderilmesi ile maalesef istenmeyen durumlar ortaya çıkabiliyor.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55