esenler tuna mahallesi petek temizliği

Esenler Tuna Mahallesi petek temizliği firması olarak peteğin içerisindeki kirleri almak için her iki yılda bir makineli petek temizleme servisi almanızı önermekteyiz. Boruları doluluk içinde olan peteklerdeki maddelerin yalnızca çözünmesini yapmaz. Bilirsiniz ki kalorifer kenarında bir hortum ile petek temizleme makinesi ve kimyasal ilaçlar yerleştirebiliriz. Bundan sonra ise o kimyasal ilaçlar çözünür ve kaloriferin üst tarafında olan soğuk aşağı taraflarda oluşmaya başlar. Bu eksik bir çalışmadır. Kaloriferin her bir tarafı eşit ısınmalıdır. Bunun için kalorifer kenarına bağlantı kurulacak olan temizlik makinemize yeterince kimyasal ilaç ekleriz. Suyu makinemiz ile çekeriz. Bu esnada tüm maddeler su ile birlikte çekilmeye başlar. Hızlı devir daimin sonucunda çok geçmez ve makinemizin filtre kısmı kaloriferdeki atıklar ile dolmaya başlar. Makine haznesinden çıkartır ve evde, iş yerinde herhangi bir sıhhi boru içine göndeririz.

Esenler Tuna Mahallesi Cihazlı Petek Bakımı

Esenler Tuna Mahallesi petek temizliği normal kalorifer ve zeminden ısıtmalı petekler için cihazlı ısı artırıcı ve temizlik işlemleri yapmaktayız. Yüksek gelen doğal gaz faturalarını azaltmanın yolu kombinin hesaplı kullanımıdır. Tıkanan kaloriferlerde sıcaklık artışına gitmek pek bir şey ifade etmez. O zaman kaloriferleri sökmeden temizleme yapabilecek makineleri evinizde bulunan herhangi bir giriş kısmına takarız. Devir daim yaptırır ve içerisindeki pis suların un ufak çözünürlüğe geçmesini kimyasal ilaç eklemeleri ile uygularız. Tıpkı bu işlem kalorifer içinde kenarından veya havlupan kısmından bağlanılarak yapılabilir. Son olarak çamur, pas ve kireç gibi atıkların sistem dışında kalması yani makinemizin içinde birikmesine önem vermekteyiz. Temiz hale geldiğine emin olduğumuz vakit ise petek içerisinde tekrardan bu maddelerin çıkmasını önlemek için koruyucu farklı kimyasal eklemesi yaparız.

Esenler Tuna Mahallesi petek temizliği boşuna tüketilen doğal gaz faturasını indirmeyi hedeflemekteyiz. Petek borusu içerisindeki maddelerin tam olarak temizlenmesi bunu söylediğimizi destekler niteliktedir. Su sıcaklığı aynı derecelerde ise sıra sıra her peteğe geçer ve bu sayede siz kombinizdeki dereceleri düşürerek ay sonu gelecek faturayı düşürücü önlemleri de alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55