sultanbeyli akşemsettin petek temizliği

Sultanbeyli Akşemsettin petek temizliği firmamızı 0216 612 55 90 numaralı telefondan arayarak petekte biriken kirleri profesyonel bir şekilde temizletebilirsiniz. Kış mevsimlerinde daha sıcak ve maddi açıdan sıkıntısız bir dönem geçirebilmeniz için petek temizleme büyük bir önem taşımaktadır. Öyle ki kaliteli bir şekilde sizlerin petek ve kalorifer boru sistemlerinin iç kısımlarındaki büyük pas ve kirin çözülmesini sağlayacak bir işleyişle ilerleriz. Bilindiği üzere ısı ile buharlaşma boru içlerinde kendisini en fazla ön plana çıkartacak olan unsurlara dönüşebilir. Bu anlamda bakıldığında ise peteklerin her bir noktasını kesintisiz bir şekilde temizlemek ve anı anına sorundan kurtarmak da her zaman önem taşıyacak bir hal alır. Hal böyle olunca da zaten petek temizliğindeki pek çok hususu değerlendirici bir firma olarak ilerlemekteyiz. Yani bizler baştan savma değil, titiz ve her bir noktayı göz önüne alarak ilerleyecek hizmet vermeyi hedef edinmiş durumdayız.

Akşemsettin Petek Temizleme Servisi

Akşemsettin petek temizliği özel petek kimyasallarıyla ve son teknoloji robot cihazlarla petekleri yerinden sökmeden temizleyen servistir. Bu kimyasallar peteğin içerisindeki kireç ve tortunun belli bir süre çıkmasına engel olmaktadır. Kalitesi ilaçlar bu oluşumları daha da hızlandırır ve kombi petek tesisatına önemli zararlar verir. Bunun için kullanılan kimyasalın kaliteli olup olmadığından emin olun. Makineli cihazlar ile yapılan temizlikler aşamalı bir şekilde yapılmaktadır. İlk olarak peteklerin içerisinde hava olup olmadığı kontrol edilir ve peteğin içerisinde eğer hava varsa alınır. Sonrasında makineli cihaz kombiye veya havlupana bağlanır. Bu sırada peteğin vanaları açılır. Peteğin içerisine basınçlı su verilerek çalkalama işlemi gerçekleşir ve peteğin içerisindeki yabancı maddelerin kaba pisliği alınır. Makinenin haznesine peteğin içerisindeki suya göre kimyasal ilaç konularak çalkalama işlemine devam edilir. Bu işlemde peteğin içerisinde hiçbir atık kalmadığından emin olana kadar çalkalama gerçekleşir. Bu işlem sırasıyla tüm peteklerde devam eder. En sonda ise peteklere temiz basınçlı su verilerek tamamıyla bir kombi petek temizliği yapılarak petek temizleme işlemine son verilir. Kaliteli ve güvenilir petek temizliği için bizlerle iletişime geçiniz. Unutmayın ki peteklerden en iyi verimi almak için en az 2 yılda bir petek temizleme işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Sultanbeyli Akşemsettin petek temizliği sıcak suyun her türlü petek yüzeyine en maksimum düzeyde dolmasına ve iletilmesini sağlayacak formülleri sizlere sunarız. Yapabileceğimiz kısıtlı bir çalışma değil alanında en iyi performansı sunmaktayız ve bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55