dumlupınar petek temizliği

Dumlupınar petek temizliği firması olarak makineli petek temizleme cihazlarıyla peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri temizlemekteyiz. Sıklıkla kombi arızası veren ve petek yüzeylerinde soğuma olan peteklerde etkili ilaçlı petek temizliği işlemini öneririz. İçerisindeki sıvı miktarının siyah tonlarına yaklaşması kirliliğin aşırı fazla yükseldiği anlamına gelir. Farklı kireç , pas gibi maddelerinde bunlarla beraber kimyasallar ile tahliye edilmesi tarafımızca verilmektedir. 3-4 petek ortalama yarım saat 1 saat arası temizlenebilir ve çalışma sonrasından itibaren farkı göreceksiniz.

Dumlupınar Petek Temizliği Yapan Firma

Dumlupınar petek temizliği yapılırken en etkili yöntem kimyasallarla ve makinelerle yapılan bakımdır. Bu yöntemlerle bakım etraf kirlenmeden ve petekler sökülmeden yapılmaktadır. Petek temizleme makinesi ile temizlenecek peteğe tazyikli su gönderilerek peteklerin içindeki pislikler arıtılmaktadır. Klozete veya tuvalete akıtılan su tamamen berraklaşana kadar işleme devam edilmektedir. İşlem sona erdikten sonra petek temizliği kimyasalı ısıtma sistemine gönderilmektedir. Bu kimyasal , petekleri iki yıl boyunca korumaktadır ve kireçlenmeyi en aza indirmektedir. Bu kimyasalların peteğe hiçbir zararı yoktur. Hatta yararı bile vardır çünkü bu ilaçlar kireç ve tortu oluşumunun engellenmesini sağlamaktadır. Kalitesiz kimyasallar için ise bunu demek doğru olmaz. Çünkü bu kimyasallar peteği eskisinden daha kötü bir hale getirirler.

Dumlupınar petek temizliği peteğin içindeki yabancı cisimler peteğin dibine çöker. Bu çökme sonucunda peteğin içerisindeki su peteğin her yerine eşit miktarda ulaşamaz. Ulaşamadığından dolayı ise peteklerden istenilen verimi ve ısıyı alamazsınız. Bu verimi alabilmek için en fazla 2 yılda bir petek temizleme yapmanız şarttır. Bu temizliği yapmak için de profesyonel kişilerden yardım almalısınız. Bazı tecrübesiz tesisatçılar petekleri daha kötü hale getirebilirler. Bu yüzden aradığınız firmanın yapmış olduğu temizliklere dikkat ediniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55