sultantepe petek temizliği

Sultantepe petek temizliği yapan firmamız kaloriferlerin içerisinde biriken tortu , kireç ve diğer yabancı atıkları pratik yollarla kombi petek servisi vererek temizlemektedir. Kalorifer peteklerinin kullanım yılı , ısısı ve içerisindeki havasına bağlı olarak içerinde tortu , kireç ve çamurlaşma gibi sorunlar meydana gelmektedir. Çamurlaşma problemi genellikle en sık rastladıklarımızdan bir tanesidir. Bu gibi olumsuz durumlar tesisat içerisinde yeterince ısınmama ve doğal gaz faturalarına daha yüksek bedeller ödeme gibi istenmeyen sonuçları meydana getirecektir. Petek temizleme sürecinde kaliteli hizmet ve teknolojik ekipmanlar yardımıyla sorunun çözülmesi gerekmektedir. Sorunların zamanında çözülememesi durumunda kombi ve peteklerde ciddi problemlerin oluşma ihtimali artmaktadır. Kombi petekleri , kimyasal ürünler ile temizlenir ve bu süreçte peteklere ve kombi tesisatına herhangi bir zarar gelmez. Koruyu kimyasallar ile de yeni oluşumların önüne geçilir.

Sultantepe Petek Temizleme Fiyatları

Üsküdar Sultantepe petek temizliği sistemlerinde tortullaşmalar kısa zaman dilimlerinde kendini gösterebilmekte ve bu durum ısının tesisat içerisindeki devir daim sürecini bozarak kireçlenme ve çamurlaşmaya sebebiyet verebilmektedir. Yaklaşık 2 saatlik bir süre içerisinde basınçlı su vasıtasıyla sisteme gönderilen kimyasallar gücünü makineden almakta ve bu tortuları kırarak tesisata zarar verecek etkenlerin önüne geçmektedir. Petek temizliği işlemlerini gerçekleştiren firmaların bu işi hassas bir şekilde ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirmesi büyük önem taşımaktadır. Bu firmalar önce kombinin altındaki fitreyi temizleyerek işe başlar. Petek temizleme makinesi içindeki su ısıtılır her bir petek için 5 dakikalık basınçlı temizleme işi gerçekleşir.

Sultantepe petek temizliği makinesi ile yapılan petek temizleme sonrası tesisatta herhangi bir çamur ve tortu kalmamakta ve tesisata bu süreçte hiçbir türlü zarar verilmemektedir. Özel kimyasallar kullanarak da tesisatın sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve tesisat ekipmanlarının uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Kombi petek servisi için 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55