kayaşehir petek temizliği

Kayaşehir petek temizliği yapan tesisat firmaları özel petek temizleme makineleri kullanarak tesisatın içinde biriken kire., tortu, pas ve çamur temizleniyor.  Petek temizliği özel makine ve kimyasal kullanarak yapılmaktadır.

Kayaşehir petek temizleme ve kombi bakımlarında genellikle firma olarak titiz bir işleyiş benimseriz. Kış yaklaşırken petekler ile kaloriferlerinizden ısı açısından çok daha yoğun etkiler elde edebilmek adına da her sene en az bir ya da iki kere petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Bu tarz temizlemeler sayesinde tüm kış sorunsuz bir şekilde ısınma ihtiyacınız karşılanır, radyatölerinizin de herhangi bir sorun yaşamasını önlemiş olursunuz. Petek temizleme ve birçok tesisat işlemlerinde %100 verimle çalışmakta olan firma personellerimiz ise, tamamen sonuç odaklı ve bilgisayar destekli bir donanımla şekil alan sağlam adımlar atarak ilerlemektedir. Bu işleyişte personellerimizin sunduğu tüm hizmetler garantili ve uzun ömürlü ilerlemektedir.
Kayaşehir petek temizliği işlemlerinde hizmet olarak belli başlı bir düzeni sıralama ile takip etmekte olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Bunun için öncelikli olarak şu aşamaları takip ederiz;

  • Öncelikle almış olduğumuz randevu ile zaman geçirmeden belirtilen mekana ulaşırız.
  • Akabinde de müşterilerin mekanlarına gittiğimizde tesisat, vanalar, kombi ve peteklerin tamamı gözden geçirilir.
  • Gerekli kontrollerin tamamı gerçekleşmesinin ardından ise petek temizleme makinesinin tesisat sistemine monte edilme işlemlerinde geçiş yapılır.
  • Genellikle de banyo ya da mutfakta bulunan radyatörlerin sökülmesi ile eş zamanlı olarak Petek temizleme işlemlerine geçiş yapılır.

Burada Kayaşehir petek temizliği aşamalarında herhangi bir zarar, kirletme ya da evin bütününe herhangi bir zarar verme durumuna da asla maruz kalmamış olacaksınız. Bunun aksine detaycı
çalışmalarımız ile eş zamanlı olarak firmamız bütün detayları aksatmadan ilerletmektedir.

Petek temizleme işlemlerimiz ise iki aşamalı bir düzende şekillenmektedir. İlk aşamada peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir. İkinci aşamada ise boruların alt kısımları temizlenir. Burada her bir nokta ve sistematik bir şekilde ilerleyişle şekil alan bütün aşamaları sağlam bir şekilde aktarmayı başarmaktayız. Bu konuda hızlı, detaylı ve kesintisiz bir şekilde sistematik bir oluşumla hizmetlerimizi şekillendirmekteyiz. Bunun için tek telefonunuz yeterli. Kısa sürede gerçekleştireceğimiz aşamalar dahilinde, verimli işlemlerimizi rahatlıkla gerçekleştirmiş olacağız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55