ümraniye esenevler petek temizliği

Ümraniye Esenevler petek temizliği firmamız peteklerde oluşan yabancı atıkları makineli petek temizliği servisi ile temizlemektedir. Kombinin fazla yakmasını önlemek için peteklerde özenli bir bakım gerçekleştirmekteyiz. Bu özenli bakım içerisinde peteklerin içerisinde kalan atıkları temizlemek ve petekleri sökmemek vardır. Sadece bir peteğe bağlanan makine ile kolay bir şekilde diğer peteklere de ulaşabiliyoruz. Bu pislikleri de tuvalete göndererek etrafı kirletmemiş oluyoruz. Petek içinden berrak sular gelene kadar bu işleme devam ediyoruz aksi taktirde petek temizliği tam geçekleşmemiş olmaktadır.

Esenevler Petek Temizleyen Firmalar

Esenevler petek temizliği çamur ve kirecin soğuma yaptırdığı en ufak ısı artışı bile olmayan petekler için özenli temizlik yapmaktayız. Tıkanan petekleri ısıtmak zordur. Katmanları, panel içi petek bağlantı boruları içinde birikmiş kireç birikmiş ise oradaki ısı geçişi kalitesi de düşecektir. Petek içlerine zarar vermeden özel cihazlar ile tüm kirliliği alabildiğimiz gibi metal aksam içinde yeni sorunlar oluşturmayacak metotlarımız vardır. Özel kampanyalı fiyatlar ile kısa sürede petek temizleme yapmaktayız. Tesisat içinden alınan kirli tabakaların itinalı olarak cihazımızda geçici depolanması ve sıhhi kanallara gönderilmesi söz konusudur. Bu kirleri almak için kaba kirlerle beraber ve ne kadar peteklerde su varsa cihaz ile alırız. Ardından aktarılacak duru su ile beraber katmanlara yerleşen atıkların küçücük parçalara ayrıştırılması sağlanır. Kimyasalın o kadar güçlü etkisi vardır ki çalışma sırasında en zorlu yapışmış atıkları bile yerlerinden eder ve aktarılacak basınçlı sular ile tamamen onları da devir daim ettirerek sistemden çıkartırız. Aktarım sırasında su renginde açılması olması gibi aşamalara gelinince temiz ve peteğin iç yapısını korumada özel bir kimyasal eklemesi yaparız.

Ümraniye Esenevler petek temizliği özel üretilen petek koruyucu sıvılar ile korozyon riskini azaltıcı tedbirler almaktayız. Son eklenecek şebeke suları ile bunların da ilave edilmesi sağlanmaktadır. Petekte sıkışan havanın alınması yapıldıktan sonra ısıtma testlerinin uygulanması ve daha pek çok ek tedbir ile en ufak ihtimalleri de atlamadan sizlere destek veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55