kadıköy dumlupınar petek temizliği

Kadıköy Dumlupınar petek temizliği tesisatçı firmamız ısınmayan petekleri eski ısısına getirmek için petek temizleme hizmeti vermektedir. Evlerimiz kullanılan peteklerin zamanla eskimesi, çok kullanılması veya suyun yapısından dolayı arızalanmakta ısıtmama sorunuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan petekler için öncelikle yapılması gereken peteklerin içinde hava olup olmadığına bakılmalıdır. Peteğin içerisinde hava varsa boşaltılmalıdır. Havası boşaldıktan sonra bile ısıtma sorunu yaşatan peteğiniz varsa içerisinde çokça kireç ve tortu birikmiş demektir. Peteklerin içerisinde oluşan tortular ve kireçlenmeler peteklerin istediğiniz ısıyı vermesine engel olur.

Dumlupınar Petek Temizleme Fiyatları

Dumlupınar petek temizliği yapılırken en etkili yöntem kimyasallarla ve makinelerle yapılan bakımdır. Bu yöntemlerle bakım etraf kirlenmeden ve petekler sökülmeden yapılmaktadır. Petek temizleme makinesi ile temizlenecek peteğe tazyikli su gönderilerek peteklerin içindeki pislikler arıtılmaktadır. Klozete veya tuvalete akıtılan su tamamen berraklaşana kadar işleme devam edilmektedir. İşlem sona erdikten sonra petek temizliği kimyasalı ısıtma sistemine gönderilmektedir. Bu kimyasal, petekleri iki yıl boyunca korumaktadır ve kireçlenmeyi en aza indirmektedir. Bu kimyasalların peteğe hiçbir zararı yoktur. Hatta yararı bile vardır çünkü bu ilaçlar kireç ve tortu oluşumunun engellenmesini sağlamaktadır. Kalitesiz kimyasallar için ise bunu demek doğru olmaz. Çünkü bu kimyasallar peteği eskisinden daha kötü bir hale getirir.

Kadıköy Dumlupınar petek temizliği işlemleri için bizlere bir telefon ile ulaşmanız yeterlidir. Bunun sonrası zaten bize bırakacağınız bir bakım onarım aşaması ile ilerlemekteyiz. Bu işlemlerde her zaman kaliteli adımlar atmaktayız. Bu sayede soğuk kış aylarında bir petek sorunu ile karşılaşacağınız zaman Dumlupınar petek temizliği servisimizi arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55