üsküdar güzeltepe petek temizliği

Üsküdar Güzeltepe petek temizliği servisi olarak peteklerin içerisinde kireç ve tortulaşma başlamasıyla peteklerin belli yerleri bir süre sonra ısıtmaz ve peteklerden yeterli verim alınmaz. Çözüm Tesisat firmamız kombi petek temizliği hizmeti vererek en iyi ısı verimi almanızı sağlar. Petekler belli bir süre sonra içerisindeki sudan dolayı ve peteğin çok kullanılmasından dolayı arıza göstermeye başlar. Bu arızanın ilk belirtisi peteklerin bazı bölümlerinin ısınmamasıdır. Fazlasıyla içi kir ve yabancı madde dolan petekler zamanla peteğin dibine çökerek peteğin belli bölümlerinin ısı yaymasına engel olur.

Güzeltepe Petek Temizleyen Tesisatçı

Güzeltepe petek temizliği son teknoloji makineli cihazlarla petekleri yerinden sökmeden petek temizleme hizmeti veren firmadır. Petek temizleme işleminde petek temizliği makinesini kombiye en yakın peteğe ya da kombiye direk olarak bağlarız. Peteklerin vanasını açarız ve peteğin içerisine basınçlı su aktararak peteğin içerisine çalkalama işlemi yaparız. Bu işlem esnasında vanalar kapalı durumdadır. Bu işlem peteğin içerisindeki pisliğin kabasını alıp işlemin daha kaliteli olmasını sağlamak içindir. Sonrasında makinenin içerisine kimyasal petek temizleme ilacı koyarak kabası alınan peteğe çalkalama işlemine tekrardan devam ederiz. Bu ilaç petek koruyu ilaçtır, peteğe hiçbir yan etkisi yoktur. İlaç sayesinde kireç ve tortu gibi oluşumları engellemeye çalışırız. Bu işlem sırasıyla tüm petekler temizlenene kadar devam eder.

Üsküdar Güzeltepe petek temizliği işlemi yapan firmamız 10 yıla aşkın tecrübesi sayesinde sektörde önder firmalardan bir tanesi konumundadır. Bu işlem sıradan bir işlem gibi görünse de uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Uzman tesisatçı yardımı almak için firmamızdan yardım alabilir ve 0533 55 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55