eyüp ağaçlı petek temizliği

Eyüp Ağaçlı petek temizliği firmamız kalorifer tesisatında ve kombinin filtre kısmında biriken yabancı nesneleri temizlemek için kombi petek bakımı servisi vermektedir. Kaloriferdeki soğumaları düzeltmekteyiz. Kaloriferlerin sıcak olmamasının sebebi suyun akmasına engel olan tortu, kireç ve çamur gibi nesnelerdir. Eğer ki kombili bir yerdeyseniz belli bir süre sonra filtresini de tıkayacaktır. O nesnelerden kurtulmak için petek temizleme servisimizle iletişime geçmeli ve tüm kaloriferleri kapsayacak şekilde ilaçlı petek temizleme hizmeti talep etmelisiniz. Devir daim de yaptırılarak tüm nesnelerin makinemiz içerisinde kalmasını da sağlarız. Bu temizleme bitiminde kaloriferiniz eskisinden daha iyi ısıya ulaşacak ve doğal gaz faturanızdan büyük ölçüde tasarruf sağlamış olacaksınız.

Eyüp Ağaçlı Petek Temizlik Fiyatları

Eyüp Ağaçlı Mahallesi petek temizliği daha eski zamanlarda teker teker yerlerinden oynatılarak yapılırdı. İçlerindeki pis su boşaltılarak ardından içerisine dökülerek bazı kimyasal ilaçlarla temizlendiği düşünülerek yerine geri monte edilirdi. İçerisine ilave edilen kimyasal ilaçlar yeniden oradan alınmadığı için kaloriferin tıkanmasına ve yeniden aynı problemi yaşamanıza sebep olmaktaydı. Müşterilerimiz petek temizleme hizmeti almak istediklerinde son teknoloji makineleri ve ilaçları kullanan firmamızı tercih etmektedirler. Bu servisi profesyonel veren firmamız kaloriferi olduğu yerden hiç oynatmadan ve hiçbir bölgeye zarar vermeden kullandığı cihazlar sayesinde kaloriferin içerisinde bulunan yabancı maddeleri tamamen temizlemektedir. Temizleme sırasında ilave edilen ilacın tamamen olması için biraz petek içerisinde beklemesi gerekmektedir.

Eyüp Ağaçlı petek temizliği işleminde petek içerisindeki su berrak hale gelene kadar bu servisi devam ettirmekteyiz. Bu işlemlerin her biri tek tek uygulanmaktadır. İşlem bittikten sonra petek koruyucu kimyasalı peteğe ilave ederek uygulamamızı tamamlarız. Bu servisin en az iki yılda bir alınmasında fayda olacaktır. Profesyonel destek için sitemizdeki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55