şişli esentepe petek temizliği

Şişli Esentepe petek temizliği firması olarak ısınmayan kaloriferleri tekrardan eski ısısına ulaştırmak için kombi petek temizleme servisi sunmaktayız. Profesyonel makinelerle kırmadan petek temizliği firmasıyız. Tortu ve kireç içinde kalan kaloriferin iyi bir verim ile ısınmasını beklemeyin. Tam aksine kombiyi ne kadar fazla açarsanız veya merkezi ısıtmalı evde soğuk olan peteklere ne kadar sıcak su gelirse gelsin verim alamazsınız. Kaloriferlerin en geç iki senede bir veya her sene temizliği yaptırılarak daha iyi verim almanızı önermekteyiz. Çünkü, kireç ve pas sürekli birikir ve peteğin bazı bölgeleri soğuk gibi durumlar oluşur. Sökmeden ve peteğe zarar vermeden temizleme işlemleri ile özel kimyasal ilaçlar ve cihaz yardımı ile bir, iki saatte tamamlanması mümkündür.

Esentepe Cihazlı Petek Temizliği

Esentepe petek temizliği işlemi son teknoloji cihazlarla yapılmalıdır. Temizlik esnasında asit içerikli olan kimyasalların kullanılmaması önemlidir. Söz konusu bu asitli maddeler kalorifere zarar verebilmektedir. Kaloriferlere orta ve uzun vadede zarar veren asit içeren kimyasallar, kombiye ise çok daha kısa sürede zarar vermektedir. Kombinin içerisinde bulunan plastik türde contalar asit içeren kimyasallardan dolayı çok fazla zarar görmektedir. Bundan dolayı bu asit içerikli kimyasalın kullanılması durumunda kombiye gitmemesine özen gösterilmelidir. Temizlik işleminden sonra ise mutlaka tesisat içerisine koruyucu ilaç eklenmesi gerekmektedir. Bu sıvı sayesinde tesisat içerisinde kalan küçük kireç, tortu parçaları peteklere zarar verememektedir. Ayrıca koruyucu sıvı geçtiği yerleri de temizlemekte ve petek temizliğinin daha uzun soluklu olmasını sağlamaktadır.

Şişli Esentepe Mahallesi petek temizliği sökmeden garantili olarak petek temizleme yapan servisiz. Petek toz temizliği kimyasal olmadan buhar makinesi ile yapılabilir. Toz parçacıkları ve kalorifer arasına kaçan küçük yabancı cisimleri temizlemenin en iyi yolu basınçlı buhardır. Peteğin içini temizleme işlemlerinde kesinlikle tadilat yapılmaz ve parça değişikliğine gerek yoktur.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55