Arnavutköy Petek Temizliği

Arnavutöy petek temizliği yapan tesisatçı olarak özel petek temizleme kimyasalları ve makineleri ile tesisatı temizliyoruz. Çözüm Merkezi petek temizliği sektöründe 9. yıl servis hizmetini vermektedir.

Adet Başı 25 TL , 7 petekli daire 125 TL

Kombi petek temizleme hatlarımız her zaman açık ve müşteri temsilcimiz sizlere titiz şekilde sorularınızı dinleyerek yardımcı olmaya çalışacaktır. Tüm adres bilgileriniz alınacak ve telefonu kapatmanızdan itibaren tam 20 dakika içinde kapınızda tesisat ustalarımızın yer alabileceğini biliyor musunuz? Arnavutöy petek temizliği uzun süre daha kullanımınıza sunulmak üzere ve daha fazla ısı yayacak şekilde petekleri sizlere vaat etmektedir. Bazen petekleri evinize döşersiniz veya sonraki kullanıcıysanız ilk ısıtma zamanlarından itibaren az ısınır veya hiç ısınmayacak şekilde sorun oluşabilir. Bunun nedeni bazen PPRC boru sistemleri yerleştirilirken fazlaca ısıtılıp çap kısmının daralma ihtimalinden ileri gelebilir. Gerçekten çapı daralan bir borudan suyun geçişi çok zordur ve kombiniz sürekli sirkülasyon hata sinyalleri üretecektir. Plastik borular içinde kaynak hataları da tam bir ısınma kaybı anlamına gelecektir. Bazen petek içlerinde döşeme yapıldığı sıralarda kum ve çakış gibi maddelerin girmesi orada kalması suyun akışında azalmaya neden olacaktır. Özellikle vana ağızları ve radyatörler içlerine doğru panel ve alüminyum petekler için sıkışmalar göz önüne alırsak maalesef sıkıntıyı gidermek için hemen önlem alınması gerekiyor. Termal kamera ile peteklere baktığımızda suyun nerede zorlandığını ısı ölçümleri ile bulabiliriz ve bunun için temizlik işlemlerini sizlere sunmak istiyoruz.

Arnavutöy petek temizliği yetkilileri olarak bizi hangi gün aradıysanız kesinlikle o gün içinde sizlere yardımcı olabilecek ekibe sahibiz ve ısınma sorunu genelde 1 gün içinde düzelmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55